• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Twoja.Tv – nowa jakość telewizji internetowej

W obecnych zabieganych czasach, kiedy ilość informacji, którymi jesteśmy bombardowani, trudno nam znaleźć i wybrać najciekawsze treści. Telewizja często jest stronnicza, zaś media internetowe są wręcz przeładowane zawartością. Ponadto trudno dzielić się na bieżąco tymi, które są dla nas najciekawsze z osobami z którymi nie mamy ciągłego kontaktu. Jednak istnieje medium, które daje możliwość poznania ciekawych materiałów i przedstawienia ich znajomym nie tylko w internecie ale także w lokalnych sieciach telewizji kablowych.

Portal Twoja.Tv
Twoja.Tv jest platformą publikacji i oceniania różnych materiałów filmowych przez społeczność skupioną wokoło portalu. Łączy ona w sobie cechy tradycyjnej telewizji a także charakterystycznych dla internetu portali społecznościowych i serwisów VoD (video on demand). Wszyscy użytkownicy dostają unikalną możliwość oceny zamieszczonych filmów, które oprócz publikacji w głównej ramówce na stronie internetowej serwisu są wyświetlane w dedykowanym kanale znajdującym się w ofercie telewizji kablowych oferowanych praktycznie na terenie całego kraju. Unikalny mechanizm oceny treści wsparty jest systemem premiowania w formie żetonów i daje możliwość oceny zamieszczonych materiałów zależnej od stopnia zaangażowania w życiu portalu.

Jakie są wymagania techniczne co do treści?
Twoja.Tv akceptuje krótkie formy o długości od 90 sekund do 15 minut, których maksymalny rozmiar nie może przekraczać 2GB. Preferowane są filmy w rozdzielczości co najmniej HD. W filmie można umieszczać własne napisy i znaki graficzne, z zachowaniem 15-20% marginesu z każdej strony. Prawy górny róg obrazu zarezerwowany jest na logo Twojej.Tv, a lewy górny na grafikę kategorii wiekowej.

Jakie treści przedstawia Twoja.Tv i jak są oceniane?
W serwisie Twoja.Tv możemy publikować dowolne materiały wideo (wiadomości, filmy, reportaże) własnego autorstwa lub inne materiały co do których mamy prawa autorskie. Ocena filmów opiera się na głosach oddanych przez widzów-użytkowników. Wybór filmów, które znajdą się w ramówce kanału głównego wspierany jest algorytmem oceny, który daje możliwość dostania się na ramówkę kanału głównego produkcjom o najwyższym współczynniku prawdopodobieństwa emisji. Współczynnik ten liczony jest jako iloczyn różnicy głosów “Spoko” minus głosy “Lipa”. Ponadto liczy się także czas od ostatniej emisji w kanale głównym. W przypadku gdy film jest po raz pierwszy nominowany do prezentacji w kanale głównym pod uwagę brany jest moment dodania filmu do serwisu internetowego.

Co zyskuje autor publikujący swoje filmy na portalu Twoja.Tv?
Autorzy filmów publikujący swoje produkcje na portalu zyskują także możliwość prezentacji na kanale głównym i w telewizjach kablowych na terenie całego kraju. Ponadto za filmy, które dzięki głosom widzów znajdą się w ramówce kanału głównego, twórcy dostają żetony, które mogą wymienić na atrakcyjne nagrody. Autorzy najpopularniejszych filmów promowani są w specjalnym rankingu twórców. Im więcej filmów trafi do ramówki kanału głównego, tym wyższą rangę zyskuje taki producent.

Okiem widza
Dzięki swojemu zaangażowaniu aktywni widzowie również zyskują na obserwacji i komentarzach zamieszczanych na portalu. Na początek każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje 10 żetonów, za pomocą których może oceniać wybrane przez siebie filmy. Dla początkującego użytkownika jeden żeton równa się jednemu głosowi. Wraz ze wzrostem aktywności ranga oceniającego wzrasta a jego żetony mają wyższą wartość w czasie głosowań. Widzowie również są oceniani są w rankingu, który promuje aktywne korzystanie i komentowanie zawartości serwisu. Istnieje możliwość zostawia inwestorem, a to dzięki wykupieniu dodatkowych żetonów za pomocą systemu e-Płatności i głosowaniu na materiały, które znalazły się w ramówce kanału głównego. Partycypują oni w zyskach w postaci żetonów wynikających z jego emisji na kanale głównym proporcjonalne do posiadanych udziałów w danym filmie.

Jaką wartość mają żetony?
Żetony to nie tylko głosy w czasie głosowań ale także konkretne nagrody, które można dostać w zamian za nie. Nagrody te to różnego typu licencje na muzykę, którą można wykorzystać komercyjnie w tworzonych filmach lub innych projektach, akcesoria do sprzętu dla filmowców, czytniki e-booków, rabaty na przydatny w czasie produkcji filmów asortyment wybranych firm.
Twoja.Tv to platforma której możliwości rosną wraz z każdym nowym użytkownikiem. Daje ona możliwość dotarcia do szerokiego kręgu odbiorców dzięki publikacji filmów na stronie głównej portalu i na oddzielnym kanale w telewizjach kablowych, zaś widzom daje materiał, który lepiej odpowiada ich zapotrzebowaniu, zwłaszcza w zakresie informacji lokalnych lub ciekawostek.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter