• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Dobry pomysł na prezent dla biznesmana

Święta, urodziny, imieniny czy jubileusz pracy zawodowej to okazje, na które kupujemy prezenty naszym szefom. Biznesmenowi nie kupimy bynajmniej bielizny, czekoladek czy kwiatów. Potrzebny jest dobry pomysł na luksusowy, elegancki, ale i gustowny prezent. Co przypadnie do gustu mężczyźnie sukcesu?

Markowe alkohole
Uniwersalnym prezentem dla mężczyzny zajmującego wysokie stanowisko, będzie markowy alkohol. Dobre wino, szlachetna whisky czy drogi szampan będą miłym prezentem, choć należy uważać, aby nie urazić nim biznesmana. Jeśli wiemy, że jest to osoba niepijąca, nietaktem będzie wręczenie mu takiego prezentu. W innym przypadku każdy mężczyzna ucieszy się z na przykład z zestawu Johnie Walker Blue Label, w limitowanej kolekcji zaprojektowanej przez Porche Design Studio. Butelki są indywidualnie numerowane i jest ich zaledwie 500 na rynku. Będzie to prezent unikalny i prestiżowy zarazem, choć również kosztowny – cena zestawu sięga 1300 zł.

Praktyczne prezenty
Biznesmen na co dzień wykonuje setki rozmów telefonicznych, odbywa spotkania z kontrahentami i klientami, odwiedza instytucje finansowe i urzędy. Jego dzień pracy jest wypełniony po brzegi obowiązkami. Dla łatwiejszego planowania spotkań biznesmanowi niewątpliwie przyda się kalendarz książkowy lub organizer, w którym będzie mógł wpisywać swoje spotkania i ważne wydarzenia w każdym miesiącu i tygodniu. Organizer elektroniczny przypadnie do gustu estetom i osobom, które lubią nowinki techniczne.

Do praktycznych prezentów zalicza się również teczki i aktówki, w których człowiek sukcesu może przechowywać i przenosić akta, dokumenty, oferty i inne papiery, niezbędne w pracy zawodowej. Teczki męskie adresowane do biznesmanów są wykonane  ze skóry naturalnej i szyte w tradycyjny sposób. Dzięki temu są solidne, wytrzymałe i przede wszystkim eleganckie. Najlepszym przykładem są teczki męskie na sklep.solier.pl. Jest to prezent idealnie wpisujący się w wizerunek nowoczesnego biznesmana – gentelmana. Nie pociąga za sobą tak wysokich kosztów, jak markowe alkohole. Dobrą teczkę kupimy już za 100-200 zł. Będzie to prezent mile widziany przez każdego mężczyznę na co dzień funkcjonującego w sferze biznesu.

Kolejnym eleganckim, estetycznym prezentem dla biznesmena są zegarki na rękę. W sklepach zegarmistrzowskich i jubilerskich znajdziemy szeroki wybór zegarków męskich takich firm jak Swiss, Omega, Tissot, Adratica, Timex, Casio, Citizen. Niektóre zegarki męskie mogą kosztować majątek, czego przykładem jest zegarek Chopard Grand Prix de Monaco Historique, z mechanizmem z automatycznym naciąganiem, wykonany ze stali szlachetnej, wyposażony w szafirowe szkiełko. Zegarek na pasku skórzanym, wodoszczelny o pięknej stylistyce kosztuje bagatela ponad 22 tys. zł. Nie jest to najdroższy model zegarka męskiego, jaki można kupić na rynku.
Prezent dla biznesmena powinien być elegancki, praktyczny i pasujący do zajmowanego przez niego stanowiska. Jeśli nie chcemy wydawać kilku tysięcy złotych na luksusowy zegarek, wybierzmy teczkę czy organizer, albo kupmy dobrą książkę.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter