• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Perfumy Bentley – zapach godny angielskiego gentelmana

Man in living room using laptop smilingMasz dość świeżych woni, które przypominają raczej odświeżacz w spayu niż zapach, który przystoi prawdziwemu mężczyźnie? Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, przepełnionego bogatymi nutami orientu, bogatych przypraw, dymu cygar i kadzideł, a przy tym niezwykle nietuzinkowego, koniecznie zapoznaj się z naszym materiałem. Opowiemy w nim o ekscytujących kompozycji zapachowych – nie tylko fanów motoryzacji – prosto od marki Bentley! Choć istnieją w tym segmencie rynku dopiero od 3 lat, już uważani są za klasę samą w sobie. Brytyjski luksus godny prawdziwego gentlemana może być w zasięgu Twojej ręki!

Początki, czyli Bentley for Men
W 2013 roku marka Bentley stawiała swoje pierwsze kroki w kwestii perfum i właśnie w tym roku odcisnęła największe piętno w tym segmencie. Był nim zapach Bentley for Man dedykowany nowoczesnym i niezależnym mężczyznom, którzy są mocno przywiązani do tradycji. Ten orientalno-przyprawowy zapach, w którym wyraźnie czuć zbalansowaną mieszankę rumu, cynamonu i skóry, stał się swoistym hitem i jest nim po dziś dzień! Czuć w nim również delikatne cytrusy, nutę ziołowej zieleni i waniliową paczulę, która sprawia, że perfumy te są jedyne w swoim rodzaju. Niszowa kompozycja, którą warto znać.

Nieco morskiej bryzy z Bentley for Men Azure
Kolejnego roku marka postanowiła przenieść swoich klientów nad brzeg morza, pełnego rześkiego powietrza skąpanego w pełnym słońcu. To właśnie w tych piaskach ukryły się dojrzałe owoce ananasa, cytryn, bergamotki i tangeryny, a także wyciszająca herbata, lawenda, papryka i szałwia, w akompaniamencie drzewa kaszmirowego i fasoli tonka. Jeśli taka wersja świeżego zapachu Ci odpowiada, możesz mieć ją już dziś –https://www.perfumeria.pl/On/Perfumy. Woń dedykowana jest eleganckim i pewnym siebie mężczyznom, którzy lubią podkreślić swój styl.

Nowość – Bentley Infinite
Zeszły rok przyniósł gentelmanom bardzo dojrzały i wysublimowany zapach jednocześnie. Jest nim Bentley Infinite, który łączy w sobie nietuzinkowo pojmowaną świeżość i drapieżność jednocześnie. Aromatyczna lawenda i drzewo cedrowe przeplatają się z drapiącym pieprzem, otulanym geranium, fiołkiem i bogatymi przyprawami. To dzieło sztuki perfumeryjnej, które zadowoli nos każdego eleganckiego mężczyzny. Kobiety z całą pewnością też nie pozostaną obojętne na takie zapachowe nowości! Sprawdź i przekonaj się sam, że czasem warto zainwestować w bardziej niszowy zapach.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter