• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Odważ się zrealizować jego marzenie

para01Mamy wiele okazji do obdarowania ukochanych czymś, o czym marzą. Zdecydujmy się więc zainwestować w coś, co zapewni im świetnie spędzony czas i niezapomniane wspomnienia, a może też stać się hobby, sposobem na dodatkowy zarobek czy nowym zawodem.

Dla pasjonatów alkoholu
Który mężczyzna nie lubi alkoholu i nie uważa się za konesera jakiegoś gatunku? Większość uwielbia też robić drinki dla znajomych, ale dość często popisywanie się nieopanowanymi umiejętnościami żonglowania butelkami kończy się jedynie wielkim bałaganem, który to my musimy sprzątać. Jeżeli zbliża się wyjątkowa okazja, którą chcemy uroczyście świętować z naszym facetem, a skończyły nam się ciekawe pomysły na prezent, zdecydujmy się na kurs barmański. To coś, czym będzie mógł przez długi czas chwalić się przyjaciołom. A my zyskamy kilka wolnych popołudni na poświęcenie się naszym pasjom.

Profesja barmana
Barman to tak naprawdę niewykwalifikowany psycholog: oprócz łączenia trunków niezbędna jest mu umiejętność obcowania z ludźmi oraz cierpliwość. Wysłucha, doradzi, wesprze w ciężkich chwilach i jest wizytówką miejsca, w którym pracuje. Dzięki niemu goście wrócą do lokalu albo będą go szczerze odradzać wszystkim wokół. Jeśli dodatkowo potrafi coś więcej niż tylko nalać piwo do kufla lub wódkę do kieliszka, pracownik będzie doceniany przez zwierzchników. Zawód barmana jest bardzo popularny, atrakcyjny i dość twórczy. Z takimi umiejętnościami człowiek znajdzie pracę wszędzie, nie tylko w lokalnym barze. Może wybierać wśród ofert hoteli czy też statków wycieczkowych, które pływają po całym świecie i na pewno nie będzie się nudził.

Przyjemność i degustacje
Szkoły barmanów i sommelierów przeżywają oblężenie, a na warsztaty, szkolenia czy kursy nie zapisują się tylko profesjonaliści. Nie jest to tania przyjemność, ale dla zainteresowanych tematem będą to naprawdę udane godziny spędzone pod okiem fachowców w swojej dziedzinie, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą za pomocą ciekawych metod nauczania połączonych z degustacjami.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter