• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Jak mieć z nią jeszcze lepszy seks? Wypróbuj te sposoby

Obecnie wciąż mówi się o tym, że faceci nie zaspokajają potrzeb kobiet podczas seksu. Że to oni są „Ci źli”. Mniej mówi się natomiast o odczuciach tej drugiej strony – a przecież my, faceci też czujemy i nie(zawsze) jest tak, że myślimy tylko członkiem. Dziś zatem coś dla mężczyzn: metody na jeszcze lepszy seks.

1. Mówmy otwarcie o swoich uczuciach i potrzebach
Przecież też je mamy. Dlaczego mamy milczeć, skoro coś nam przeszkadza, a wiemy, że mała zmiana może całkowicie zmienić jakość intymnego zbliżenia? Nie obawiajmy się, nie krępujmy, po postu normalnie, po ludzku powiedzmy jej o tym. Powiedzmy, że np. chcielibyśmy, aby częściej nas pieściła. Jeśli ona się obrazi, staraj się uświadomić jej, że nie tylko ona ma prawo do mówienia otwarcie o swoich potrzebach.

2. Dążmy do wydłużenia stosunku
Szybki numerek? Ok, ale czasem warto zwolnić. I nie tylko dlatego, że ona potrzebuje więcej czasu na rozbudzenie w sobie pożądania. W ten sposób jakość seksu, odczuwana przyjemność i w ogóle głębia uczuć podniesie się. Po obu stronach. Ponadto, takie dłuższe obcowanie ze sobą w sypialni pozwala lepiej poznać partnerkę, jej preferencje i zachowania.

3. Testujmy nowości
Wszelkie gadżety, wprowadzanie nowych nawyków, spontaniczne decyzje co do miejsca i sposobu mogą korzystnie wpłynąć na życie seksualne i dodać mu barw. Jedna rada: nic na siłę, wszystko w porozumieniu z drugą stroną.

4. Aktywnie walczmy z kompleksami
Mały rozmiar penisa? Wypróbuj Penirium. Piwny brzuch? Ogranicz ulubiony trunek i zażywaj więcej aktywności fizycznej. Trzeba skończyć z wewnętrznym utyskiwaniem na własne przywary. Zadręczanie się tym nic nie da, a nawet może zakończyć związek. Na wszystko jest rozwiązanie, trzeba tylko go szukać, a nie siedzieć bezczynnie.

5. Planujmy
„Spontan” to jedno, ale czasem perspektywa wieczornego spotkania utrzymuje nas w nastroju (pobudzeniu, niecierpliwości) przez cały dzień. To fajne uczucie i warto doświadczać go częściej, planując spotkania z drugą połówką.
Te podpowiedzi to dla niektórych małe, a dla innych duże kroki w dotychczasowym życiu seksualnym. Podejmijmy je, jeśli zależy nam na podniesieniu nie tylko naszej sprawności w łóżku, ale również jakości seksu i naszego własnego zadowolenia.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter