• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Modne i praktyczne gadżety, które musisz mieć – poznaj je wszystkie!

Prawdziwy mężczyzna to mężczyzna zaradny, ciekawy świata, prezentujący sobą coś znacznie więcej niż tylko męską siłę. Zadbany, inteligentny, nowoczesny facet wzbudza podziw i zainteresowanie kobiet, bo właśnie kogoś takiego pożądają. Jak zbudować wokół siebie taki wizerunek? Jakie modne i praktyczne dodatki powinieneś mieć zawsze przy sobie? Często mówi się, że każdy mężczyzna jest jak dziecko, bowiem uwielbia różnego typu gadżety. Być może coś w tym jest, ale jeśli są to gadżety funkcjonalne, tworzą wokół faceta aurę tajemniczości i składają się na jego ogólny odbiór.

1. Okulary przeciwsłoneczne
Okulary przeciwsłoneczne bez cienia wątpliwości są wyjątkowo praktycznym dodatkiem. I nie jest prawdą, że warto sięgać po nie jedynie w sezonie letnim. Równie świetnie sprawdzają się o każdej innej porze roku, podczas rozmaitych aktywności. Dobrze dobrane okulary doprawdy fenomenalnie zdobią twarz i nadają jej charakteru. Mężczyzna z założonymi okularami jest tajemniczy, intrygujący i nieprzenikniony – kobieta, na którą patrzy, nigdy tak na dobrą sprawę nie wie, co on myśli, bo przecież to właśnie oczy są zwierciadłem duszy. Pamiętaj o tym!

2. Zegarek
Zegarek to kolejny bardzo praktyczny gadżet. Dobrze dobrany, wspaniale zdobi męską rękę i skutecznie przyciąga uwagę do silnych dłoni – im bardziej zadbanych, tym lepiej. Dlatego uwaga, dbaj o dłonie i paznokcie, bo to, co ma za zadanie podkreślić Twój męski image i tym samym skusić kobiety, równie dobrze może obrócić się przeciwko Tobie! Warto dobrze zastanowić się nad wyborem zegarka, bo na pewno nie każdy model będzie dla Ciebie odpowiedni. Mężczyzna o stosunkowo drobnych dłoniach powinien zainwestować w zegarek z niewielką tarczą, na niezbyt grubym pasku. I odwrotnie, potężny facet nie będzie się dobrze prezentował z bardzo drobnym, delikatnym zegarkiem. Zanim więc ostatecznie zadecydujesz, pozwól sobie na „babskie” zakupy i wybrzydzanie, przymierz co najmniej kilka modeli i nie kieruj się emocjami, bo możesz popełnić błąd.
Zegarek należy też wybrać odpowiednio do stroju i okazji, dlatego warto zaopatrzyć się w kilka sztuk – zegarek dość uniwersalny w formie, dostosowany wyglądem do standardowego ubioru (do codziennego użytku), zegarek elegancki (na wielkie wyjścia, do garnituru), zegarek sportowy (szczególnie do bardziej ekstremalnych aktywności, jeśli np. trenujesz sporty wodne, itp.).

3. Powerbank
Jak zostało wspomniane – pewnie coś w tym jest – każdy facet ma w sobie dziecko i raczej niechętnie rozstaje się ze swoimi ukochanymi gadżetami, jak np. nowoczesny smartfon. Znasz to dobrze? Problem jednak w tym, że ów smartfon nie dysponuje niewyczerpanym źródłem energii, o czym pewnie już nie jeden raz boleśnie się przekonałeś. Jak to w życiu bywa, złośliwe urządzenie rozładowuje się najczęściej właśnie wtedy, gdy jest najbardziej potrzebne. Coś Ci wypadło, stoisz w korku i niestety spóźnisz się kilka minut na randkę z kobietą, na której bardzo Ci zależy, ale nie możesz jej o tym poinformować, bo Twój telefon właśnie umarł?!
To chyba jeden z najgorszych scenariuszów i z pewnością wolałbyś go uniknąć. Jest na to sposób – zawsze miej przy sobie powerbank! Trzymaj go w samochodzie, w plecaku czy torbie, którą masz zawsze przy sobie. Jeśli nie posiadasz ani jednego ani drugiego, możesz kupić bank energii o niewielkich gabarytach, bardzo lekki i poręczny, który z powodzeniem możesz trzymać w kurtce lub kieszeni spodni. Co prawda nie będzie on szczególnie pojemny, ale na kryzysowe sytuacje w zupełności wystarczy.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter