• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Co kupić dziewczynie na Święta? W tym roku na pewno trafisz z prezentem!

Co jej kupić, co kupić…? Jeśli Ciebie też nurtuje to pytanie i wciąż zostaje bez odpowiedzi – to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Co jej kupić, co kupić…? Jeśli Ciebie też nurtuje to pytanie i wciąż zostaje bez odpowiedzi – to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.
Święta to magiczny czas, gdy obdarowujemy się prezentami z bliskimi. To chyba druga okazja, zaraz po urodzinach, gdy presja wyboru wyjątkowego prezentu jest tak ogromna. A im większa presja – tym większa pustka w głowie i tym głupsze pomysły przychodzą na myśl. Bo jak inaczej wytłumaczyć podarowanie komuś latem, jako prezent urodzinowy, filmu na DVD ,,Listy do M.”?
Aby zapobiec takim faux pas warto już dużo wcześniej zrobić rozeznanie, jaki prezent na Święta dla dziewczyny mógłby się spodobać. W kilku krokach podpowiemy Wam, jak to zrobić, aby w Wigilię obyło się bez zbędnego płaczu i fochów. Bo co, jak co, „ale po takim czasie bycia razem powinieneś wiedzieć, co lubię!”. 🙂

Nie czekaj do grudnia
Rozeznanie zacznij długo przed Gwiazdką, zostawienie poszukiwań prezentu na grudzień to najgorsze, co możesz zrobić: presja, nerwy, tłumy w sklepach, wszystko wykupione… Nie ma co tak ryzykować! Już podczas listopadowych wyjść do centrów handlowych obserwuj uważnie swoją dziewczynę: zobacz, jakie sklepy wybiera, które produkty ogląda, co chciałaby mieć, ale szkoda jej teraz wydawać pieniędzy… A może sama daje Ci sygnały, co mógłbyś podarować jej jako prezent na Święta? Bądź czujny niczym Detektyw Monk i dokładnie notuj wszystko w głowie!

Co kupić dziewczynie na Święta? Prezentowe przesłuchanie
Jeśli nie idzie Ci z obserwacją – no cóż, świata nie widzisz poza swoją piękną dziewczyną, co jest zrozumiałe – możesz po prostu pytać. Gdy zauważysz coś ciekawego na swojej drodze lub w Internecie na stronie z prezentami np. https://www.toys4boys.pl/376-prezent-na-swieta-dla-niej – zapytaj swoją drugą połówkę czy jej również się to podoba. Ale uwaga! To, że coś jest fajne nie zawsze oznacza, że Ona chciałaby to mieć. Musisz podejść do tematu nieco bardziej wnikliwie. Co ważne, w „pytaniowym” rozeznaniu – im częściej będziesz pytać czy dany produkt jej się podoba – tym Ona szybciej straci rachubę, który prezent być może jej podarujesz. Proste.

Żadnych Mikołajkowych paczek
Wiemy, że pewnie chciałbyś Jej podarować wiele prezentów, które tylko przyjdą Ci do głowy, ale musisz z nimi wytrzymać do kolejnych okazji. Żadnych Mikołajkowych paczek z drobiazgami, które daje się małym dzieciom w szkole. Nie, nie, nie! Wybierz jeden, ale porządny prezent, a paczkę z ulubionymi żelkami, zapachową świeczką, słodkim pluszaczkiem – zostaw dla młodszej siostry.

Wygląd też się liczy
Podobno książki nie ocenia się po okładce – książki może nie, ale prezent dla dziewczyny na Święta już tak! Pudełko starannie owinięte kolorowym papierem z wielką kokardą podsyci jej ciekawość odnośnie tego, co znajduje się w środku. Będzie zachwycona, jeszcze zanim go rozpakuje! Dodaj do tego kartkę świąteczną albo liścik, w którym napiszesz, jak bardzo starałeś się, aby znaleźć idealny prezent, który ją uszczęśliwi oraz krótkie wyznanie miłosne. Nawet, jeśli prezent nie do końca się jej spodoba, to i tak będzie wzruszona, ile pracy włożyłeś w jego przygotowanie.
Mamy nadzieję, że po tych wskazówkach już żadne Święta nie będą kojarzyły się z udręką szukania prezentów czy rozczarowaniem z otrzymanych podarunków. U kogo nie zadziałają – zwrócimy mu pieniądze 🙂 Trzymamy kciuki, abyś znalazł idealny prezent dla dziewczyny na Święta.

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter