• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

5 propozycji jak zrobić niespodziankę na Dzień Kobiet?

W ten jeden dzień wszystkie kobiety powinny czuć się wyjątkowo. I choć doceniać je trzeba, przez cały rok, to nie zawsze o tym pamiętamy. Na szczęście, przypomina nam o tym 8 marca. Tego dnia kwiaciarnie, cukiernie i kawiarnie pękają w szwach, bo każdy chciałby sprawić przyjemność najważniejszym w jego życiu kobietom. Nie ma jednak nic gorszego niż prezent kupowany w pośpiechu i bez przemyślenia, w końcu mamy nim udowodnić, jak ważna jest dla nas obdarowana osoba. Oto kilka podpowiedzi, jak zrobić niespodziankę na dzień kobiet.

Wielu święto to uznaje za relikt PRL, ale prawda jest taka, że Dzień Kobiet obchodzony był na długo przed wprowadzeniem w Polsce ustroju komunistycznego. Co więcej, 8 marca to dla kobiet data symboliczna i nie chodzi wyłącznie o obdarowywanie ich goździkiem i rajstopami, ale o walkę o wolność i równouprawnienie.  Pierwszy Dzień Kobiet obchodzony był w 1909 r. w Ameryce. Na międzynarodową skalę ten dzień świętuje się od 1910 r. aż do dzisiaj. Święto to miało służyć krzewieniu idei walki o prawa kobiet, szczególnie w kwestii praw wyborczych. Niejednokrotnie 8 marca kobiety z różnych krajów wychodziły na ulice, by ich głos w wielu sprawach został usłyszany.
Dziś dzień ten kojarzony jest przede wszystkim z tradycją wręczania prezentów. Do niedawna kobiety zadowalały się kwiatami i czekoladkami, ale tym współczesnym o wiele trudniej zaimponować. Prezent na dzień kobiet powinien być zaskakujący, a co za tym idzie, również dobrze przemyślany. Podarunek powinniśmy dobierać nie tylko do potrzeb kobiety, ale również do jej charakteru. W ten sposób zagwarantujemy sobie, że prezent sprawi jej przyjemność, a to z kolei przełoży się na naszą satysfakcję. Nie musimy się jednak zdawać wyłącznie na własną wyobraźnię i inspiracji możemy poszukać u innych. Oto pięć podpowiedzi, jak zrobić niespodziankę na Dzień Kobiet.

Tradycja w nowoczesnym wydaniu
Kwiaty to zawsze bezpieczny prezent, ale lepiej nie polegajmy na tradycji dawnych lat i zamiast goździka wybierzmy coś w bardziej oryginalnej formie. Taką z pewnością będą ogromne bukiety jej ulubionych kwiatów. Zamiast jednego dużego bukietu, możemy też udekorować kwiatami całe mieszkanie. Na tę opcję warto się jednak wcześniej przygotować i zamówić kwiaty w hurtowni lub wybrać się na giełdę kwiatową. Jeśli mimo wszystko typowe kwiaty uważamy za mało oryginalne, to warto postawić na bardziej egzotyczne rośliny. Z pewnością wrażenie na niej zrobi drzewko bonsai, które dekorować będzie mieszkanie o wiele dłużej niż tradycyjny bukiet.

Prezent w męskim stylu
Kto powiedział, że prezenty są tylko dla obdarowywanych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by cieszyły się z niego obie strony. Może to być bielizna, konsola do gier czy sukienka z komiksowym nadrukiem. Pamiętajmy jednak, że ta opcja to propozycja dla dobrze znających się par. Mężczyzna decydujący się na taki prezent powinien wiedzieć, co jego partnerka przyjmie z radością, a co uzna za przesadę.

Dla gadżeciary
Nie tylko mężczyźni uwielbiają gadżety. Kobiety również za nimi przepadają, tym bardziej, gdy są praktyczne, typowo kobiece i ułatwiają życie. Może to być pendrive w kształcie torebki, czy lusterko z podświetleniem LED. Jeśli kobieta, którą chcemy obdarować, lubi krzątać się w kuchni, możemy podarować jej zaawansowanego technologicznie robota kuchennego. Większość kobiet nie zachwyci się jednak gadżetem, z którego nie ma pożytku, więc zanim zdecydujemy się na zakup, zastanówmy się dwa razy.

Bon na szaleństwo
Każda kobieta potrzebuje czasami zrobić coś szalonego. Skok ze spadochronem, na bungee, lot balonem, szybowanie w tunelu aerodynamicznym czy jazda samochodem rajdowym – z pewnością wśród jej skrytych marzeń znajdzie się któraś z tych propozycji. Dziś każda z firm zajmujących się nietypowymi rozrywkami oferuje wykupienie takiej usługi w prezencie.

Dłużej niż jeden dzień
Dzień Kobiet nie musi trwać tylko jeden dzień, szczególnie w pięknym otoczeniu. Doskonałym prezentem dla pań może być kilkudniowy wypoczynek w górskim lub nadmorskim kurorcie, najlepiej połączony z odnową biologiczną. Z pewnością panie zachwycone będą również kilkudniową wycieczką za granicę, np. romantyczny wyjazd we dwoje do Paryża czy zwiedzanie Barcelony. Bilet nie musi jednak zdradzać, dokąd pojedziecie. Niespodzianka może wyjść na jaw dopiero przed odlotem.
Niezależnie od tego, który z tych prezentów wybierzemy, najważniejsze jest zaangażowanie. Nie bójmy się realizować nawet najbardziej zaskakujących pomysłów, nawet tych wykraczających poza nasze aktualne możliwości finansowe. Z pomocą mogą nam przyjść firmy pożyczkowe, które oferują darmowe pierwsze pożyczki do kilku tysięcy złotych. – To, co początkowo wydawało się nieosiągalne możemy zrealizować z pomocą szybkiej i darmowej pożyczki – wyjaśnia ekspert Ferratum. – W ten sposób sprawimy radość, poczujemy satysfakcję i nie nadwyrężymy budżetu – dodaje.
Korzystając z oferty pożyczkowej Ferratum na Dzień Kobiet, możemy również wziąć udział w konkursie. Wystarczy opowiedzieć na pytanie konkursowe Jaki jest Twój pomysł na wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet?”. Do wygrania 10 tabletów SAMSUNG Galaxy Tab E T561 3G. Szczegóły konkursu dostępne są pod tym https://www.ferratum.pl/konkurs-na-dzien-kobiet

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter