• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Dlaczego warto postawić na telewizję kablową?

Telewizja kablowa zapewnia ciekawą formę rozrywki, szczególnie wieczorami i w trakcie niekorzystnej aury. Operatorzy co rusz prześcigają się w ciekawych rozwiązaniach w tym zakresie. Dlaczego warto postawić na telewizję kablową?

Różne pakiety telewizji i atrakcyjne paczki tematyczne
Telewizja kablowa dostępna jest w różnych pakietach, dostosowanych pod względem ilości kanałów i cen do potrzeb różnych grup jej użytkowników. Można wybrać np. najprostszy pakiet, składający się z podstawowego zestawu kanałów, który będzie wystarczający dla osób o niespecjalnie dużych wymaganiach w zakresie tego typu rozrywki, bardziej zaawansowany – przeznaczony dla dużych rodzin, ale również specjalny, gdzie wybór jest taki duży, że każdego dnia można znaleźć interesującą pozycję. Ten ostatni pakiet jest przeznaczony dla prawdziwych pasjonatów telewizji.
Operatorzy telewizji kablowej swoim usługobiorcom oferują ponadto ciekawe paczki tematyczne dostosowane do ich zainteresowań. Znajdą w nich coś dla siebie m.in. fani seriali i kina, sportu, programów popularnonaukowych, pasjonaci muzyki, ale również dzieci (na kanałach z bajkami i programami młodzieżowymi).

Ciekawe promocje cenowe dla klientów telewizji kablowej
Decydując się na podpisanie umowy z operatorem telewizji kablowej, można liczyć na ciekawe promocje np. w postaci zwolnienia z opłaty na kilka miesięcy lub też udostępnienia czasowo za darmo niektórych kanałów telewizyjnych Premium. Stali klienci otrzymują ponadto bardzo często atrakcyjne oferty przedłużenia umowy w późniejszym okresie.

Online TV dla wszystkich
Użytkownicy telewizji kablowej niejednokrotnie otrzymują również dostęp do niej z innych urządzeń niż telewizor. Dzięki rozwojowi technologii w tym zakresie telewizja kablowa może być śledzona m.in. z komputera PC, laptopa, tableta, smartfona i wielu innych urządzeń przenośnych, podłączonych do internetu. Niektórzy operatorzy, jak np. INEA, usługę online TV, o której mowa, udostępniają swoim klientom zupełnie za darmo. Wystarczy mieć podpisaną umowę o świadczenie usług telewizji kablowej.

Nagrywanie programów telewizyjnych i multiroom – ciekawe dodatki
Osoby, które zdecydują się na podpisanie umowy o świadczenie usług telewizji kablowej, mogą dodatkowo skorzystać z takich rozwiązań jak dekoder PVR lub usługa multiroomu. Z wykorzystaniem dekodera PVR nagrywa się programy telewizyjne bez konieczności przebywania w domu. Wystarczy w tym celu ustawić godzinę uruchomienia nagrywania oraz kanał telewizyjny. Wówczas wskazany program telewizyjny zostanie nagrany na dysk danych i będzie mógł zostać odtworzony w dogodnej chwili. To bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które ze względu na szereg obowiązków nie przebywają często w domu. Drugim z dodatków oferowanych w ramach usługi telewizji kablowej jest multiroom. Za niewielką opłatą pozwala on na korzystanie z telewizji na kilku różnych odbiornikach, oglądając jednocześnie kilka rożnych kanałów. Dzięki multiroomowi domowe wojny o pilota mogą odejść do lamusa.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter