• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

5 popularnych modeli smartfonów

Nikt już nie wyobraża sobie życia bez smartfona. Urządzenia mobilne zawładnęły światem, wpływając na jakość życia codziennego. Umożliwiają wykonywanie pracy, kontakt ze światem, prowadzenie terminarza, a także czytanie, oglądanie filmów i wykonywanie fotografii. Powinien odpowiadać twoim indywidualnym preferencjom, dlatego warto przemyśleć wybór.

Smartfony Samsung, Huawei czy Lumia? Niezależnie od marki, wybierz ten, który spełnia twoje oczekiwania i odpowiada twoim zainteresowaniom.

1. Samsung Galaxy S7
To obecnie jeden z najczęstszych wyborów. Występuje w wersji standardowej oraz powiększonej, która charakteryzuje się zaokrąglonymi krawędziami.  Jak wszystkie smartfony Samsung, telefon jest elegancki, ma wydajny procesor oraz szczegółowy wyświetlacz. Zapewnia sprawne działanie programów, a także wysokiej jakości fotografie. To bardzo nowoczesny model, który umożliwia bezprzewodowe ładowanie baterii, a także szybką łączność 4G LTE.

2. Huawei P9
Największą zaletą telefonu Huawei P9 jest podwójny aparat tylny, który został stworzony wraz z cenioną w dziedzinie fotografii firmą Leica. Jeden aparat służy wyłącznie do wykonywania profesjonalnych czarno-białych fotografii, które zdecydowanie różnią się jakością od tych, przerabianych w telefonie po wykonaniu zdjęcia. Smartfon wygląda elegancko, charakteryzuje się sprawnym działaniem programów oraz dobrej jakości ekranem. Jest dobrą alternatywą dla osób zainteresowanych fotografią.

3. LG G5
To nowoczesny telefon, który umożliwia zdjęcie jego tylnej części i zamocowanie modułu z lepszym dźwiękiem lub uchwytu fotograficznego z dodatkową baterią i klawiaturą.  Smartfon ma dwa aparaty: standardowy 16 Mpx i szerokokątny 8 Mpx. Urządzenie jest wydajne, szybko działa, a jego pamięć można rozszerzyć za pomocą karty micro SD.

4. LG Nexus 5X
Telefony LG Nexus 5X cieszą się dużą popularnością. Tworzone są w porozumieniu z Google, dzięki czemu oferują dobrze zoptymalizowany i szybko działający system Android. Smartfon ma nowy port micro USB, profesjonalny aparat i wydajny 6-rdzeniowy procesor. Urządzenie jest dostępne w bardzo korzystnej cenie, co stanowi jego dużą zaletę.

5. Microsoft Lumia 950
Występuje w dwóch wielkościach – standardowej oraz powiększonej. Obie można zaliczyć do najlepszych smartfonów na rynku, które wykorzystują system Windows 10. Urządzenie zapewnia bardzo wysoką jakość wykonywanych zdjęć. Telefon ma też wydajny procesor oraz wyświetlacz o  rozdzielczości 1440×2560 px.

Urządzenia mobilne nie tylko ułatwiają, lecz także uprzyjemniają życie. Umożliwiają wykonywanie świetnych fotografii, czytanie, odtwarzanie filmów i muzyki. Zanim zdecydujemy się na konkretny model, warto zapoznać się z ofertą różnych producentów, dzięki czemu wybierzemy tablet dostosowany do własnych preferencji. Smartfony Samsung, LG, Huawei – kierujmy się nie tylko ceną, lecz także cechami konkretnego modelu.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter