• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Luksusowe auta Alfa Romeo. Wybierz model dla siebie

Miłośnicy klasycznej elegancji z pewnością nie przechodzą obojętnie obok luksusowych limuzyn ze stajni Alfa Romeo. Marka od lat rozwija linię wyjątkowych i stylowych aut, które nie tylko doskonale się prezentują, ale zaopatrzone są także w solidne systemy bezpieczeństwa oraz dynamiczne silniki. Giulia czy Stelvio – która z limuzyn wydaje Ci się atrakcyjniejsza?

Zadziorna Giulia
Sportowa Alfa Romeo Giulia nawiązuje to tradycyjnych rozwiązań marki. Giętka, z pozoru tylko niepozorna linia nadwozia i charakterystyczne linie odzwierciedlają włoskiego ducha. Jednak wygląd to nie wszystko – ekskluzywne wykończenie wnętrza z pewnością zadowoli niejednego konesera doskonałych dodatków. Projektanci zadbali o wszystko – wysokie poczucie estetyki, maksymalny komfort podczas jazdy, doskonałe przeżycia w trakcie pokonywania ostrych zakrętów.  Zastosowane rozwiązania mogą sprawić, że Alfa Romeo Giulia stanie się klasykiem. Jest chętnie wybierana przez ludzi, którzy oprócz nowoczesnych rozwiązań technicznych szukają w aucie czegoś więcej – jedno nazwą to duszą, inni charakterem. Trzeba jednak przyznać, że Giulia ma w sobie to coś.

Drapieżne Stelvio
Jednak po drugiej stronie mamy tajemnicze, drapieżne auto gotowe na wszystko. Alfa Romeo Stelvio jest wyjątkowe. Stanowi połączenie luksusowej limuzyny z potężnym SUV-em. Masywne nadwozie i większy prześwit przypadną do gustu osobom, które poszukują nieco mniej subtelnych kształtów. Nie oznacza to jednak, że Stelvio prezentuje się nieokazale – wręcz przeciwnie! Bryła charakterystyczna dla SUV-a otrzymała łagodne linie, charakterystyczne dla włoskiej stylistyki Alfy Romeo. Lekkość zastosowanych rozwiązań można wyczuć także podczas przemierzania kolejnych kilometrów. Auto doskonale się prowadzi, a systemy zmiany trybu jazdy potrafią dostosować samochód do panujących na drodze warunków. Ze Stelvio żadne warunki nie staną na przeszkodzie szybkiej i dynamicznej jazdy.

Rozważny czy romantyczna?
Jak widać, oba modele Alfa Romeo różnią się od siebie pod względem wizualnym. Giulia jest stworzona dla estetów, którzy w samochodzie widzą przede wszystkim doskonałe wykończenie. Stelvio stworzone jest natomiast dla osób, którym nie strasznie nieco bardziej surowe wykończenie, a także dodatkowe możliwości związane z prowadzeniem tego wielofunkcyjnego pojazdu. Jednak w obu przypadkach wybiera się przede wszystkim solidność, mechaniczną precyzję oraz innowacyjność.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter