• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Do salonu Hondy nie tylko po auto prosto z fabryki

Coraz więcej marek oferuje swoim klientom nie tylko pojazdy nowe, ale również w ich salonach zakupimy te z drugiej ręki. Na takie posunięcie zdecydowali się też dealerzy marki Honda. W Warszawie oraz w innych miastach kraju możemy coraz częściej kupować w nich nie tylko auta prosto z fabryki, ale też te używane, które są w świetnym stanie technicznym i mają gwarancję!

Zwykle salon samochody kojarzy nam się z drogimi samochodami nowymi. Rzeczywiście, ich ceny w stosunku do naszych zarobków nie są zbyt atrakcyjne. W związku z tym nadal większość Polaków kupuje pojazdy używane, które są kilkukrotnie tańsze. Tutaj jednak powstaje problem, ponieważ na rynku znajdziemy nie tylko auta używane w nadal dobrym stanie technicznym, ale też i takie, które w ogóle nie powinny trafić do ponownej odsprzedaży.

Przekręcony licznik to tylko jeden z grzechów sprzedawców samochodów. W rzeczywistości mają oni na sumieniu o wiele więcej. Sprzedaż aut po zalaniu, samochodów powypadkowych, które naprawiane są tak, aby nadal jeździły – oczywiście, klient o tym nie wie. Stosowanie słabej jakości części, sprzedaż aut na skraju usterek, które są drogie w naprawie to kolejne problemy. Wobec tego wtedy, gdy nie wiemy, na co zwrócić uwagę przy zakupach, możemy narazić się na spore niebezpieczeństwo.

Jeśli zależy nam na zakupach bezpiecznych, powinniśmy sprawdzić, co oferuje nam najbliższy salon Hondy – Warszawa czy w innym mieście niedaleko. Dzisiaj coraz więcej salonów prowadzi także sprzedaż samochodów używanych, które pozyskiwane są głównie z leasingu oraz od klientów odsprzedających je przy zakupie nowszych modeli. Są to przede wszystkim samochody z polskiej dystrybucji, ale czasami znajdziemy też auta sprowadzane, ale zawsze zgodnie z prawem.

Samochody oferowane przez dealerów są dokładnie sprawdzane w serwisie i w razie potrzeby naprawiane – klient może sprawdzić ich stan techniczny. Co więcej, na takie auta dostaniemy też odpowiednią gwarancję chroniącą nas przy wystąpieniu różnych usterek – wtedy nie będziemy musieli płacić za nie z własnej kieszeni. To się opłaca!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter