• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Suplementy diety jako skuteczne rozwiązanie problemów z erekcją? (dlamezczyzny.pl)

Z roku na rok w Polsce rośnie liczba mężczyzn mających problemy z erekcją. Według danych, które można znaleźć w różnych źródłach, kłopoty tego rodzaju dotyczyć mogą nawet kilku milionów panów, przy czym chodzi o tych, którzy o istniejącym problemie mówią. Sporym problemem jest także fakt, że jedynie około 10% mężczyzn mających długotrwałe problemy z erekcją decyduje się na podjęcie leczenia – czy to w formie suplementacji ogólnie dostępnymi preparatami, czy poprzez konsultacje lekarskie.

Oznacza to, że istnieje naprawdę ogromna grupa tych, którzy próbują poradzić sobie z problemem bez jakiejkolwiek konsultacji z lekarzem czy farmaceutą i w tajemnicy przed partnerką. Część przedstawicieli tej grupy korzysta ze środków farmakologicznych dostępnych w aptekach bez recepty, wielu traktuje udostępniane na forach tematycznych „sposoby” jako skuteczną alternatywę dla współczesnej medycyny, inni zaś decydują się nawet na tak niebezpieczne dla zdrowia eksperymenty jak zakup „leków na potencję” na czarnym rynku. Jak to się czasami kończy, nie trzeba chyba mówić…

Weź pigułkę i…
Jednak nawet wśród tych panów, którzy zaopatrują się w legalnie dopuszczone do obrotu suplementy diety mające wspomagać sprawność seksualną, wielu naiwnie (choć jednocześnie bardzo głęboko) wierzy, że wystarczy „wziąć tabletkę” i problem zniknie. Niestety, nie jest to takie proste.
Po pierwsze dlatego, że suplementy diety to nie leki na potencję i warto zdawać sobie z tego prostego faktu sprawę – mówiąc inaczej, przyjęcie jednej tabletki suplementu raczej nie wywoła wzwodu, ponieważ zasadniczą rolą suplementów jest wspomaganie organizmu długofalowo. Drugim istotnym powodem jest to, że mało który pan zapoznaje się z dołączoną do opakowania każdego legalnego suplementu diety ulotką, w której znajdują się informacje dotyczące zalecanego przez producenta dawkowania. Trudno się spodziewać, żeby przyjmowanie środka farmakologicznego w sposób niezgodny z sugestiami jego twórców przyniosło jakikolwiek pozytywny efekt.
Po trzecie wreszcie niezwykle ważne jest to, o czym wspominaliśmy już na samym początku, a mianowicie niechęć do wizyty u odpowiedniego specjalisty. Jest to o tyle zaskakujące, że ze zwykłym przeziębieniem do lekarza nie boimy się iść, ale kiedy pojawią się problemy z erekcją (znacznie przecież poważniejsze niż łatwo wyleczalna nawet domowymi sposobami infekcja dróg oddechowych!), to wizyty u lekarza-specjalisty staramy się za wszelką cenę uniknąć.

Lekarz prawdę ci powie
Warto jednak pamiętać, że w znakomitej większości przypadków terapia prowadząca do wyleczenia problemów z erekcją lub przynajmniej do ich znacznego zredukowania to długa droga. Dlaczego diagnoza postawiona przez specjalistę jest tak ważna? Odpowiedź jest bardzo prosta: ponieważ niejednokrotnie źródłem i przyczyną kłopotów ze sprawnością seksualną (szczególnie u młodych mężczyzn) jest tryb życia. Funkcjonowanie w ciągłym stresie, zbyt mała ilość snu w ciągu doby i niewłaściwa dieta sprawiają, że nawet dwudziestokilkulatkowie zaczynają się uskarżać na kłopoty z erekcją. Konsultacja ze specjalistą jest potrzebna właśnie po to, by precyzyjnie określić przyczynę problemów, a następnie ją wyeliminować. Wsparciem w trakcie takiej terapii zwykle są dedykowane suplementy diety, które mogą pomóc szybciej osiągnąć zamierzony efekt leczenia dzięki dostarczaniu organizmowi niezbędnych substancji.
W taki właśnie długofalowy sposób działa np. Permen King, którego składniki zostały dobrane tak, by poprzez wzajemną synergię pozytywnie wpływać na seksualną sprawność przyjmującego suplement mężczyzny. Właściwości poszczególnych substancji składowych Permenu zostały udokumentowane rozmaitymi badaniami naukowymi lub wykazane w publikacjach medycznych. Trzeba jednak pamiętać, że nie na każdego mężczyznę Permen zadziała tak samo. Wynika to przede wszystkim z różnic osobniczych (rozmaita tolerancja lub podatność na działanie określonych substancji) oraz z tego, że każdy pan sięgający po Permen ma innej skali problem z erekcją. Przed ewentualnym zastosowaniem najlepiej jest dobrze zapoznać się z ulotką Permenu, by uniknąć niejasności co do sposobu działania tego suplementu, właściwości poszczególnych składników czy dawkowania.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter