• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Suzuki Jimny – w teren, w podróż, do firmy

Legendarny Suzuki Jimny w najnowszej odsłonie wciąż zachwyca dzielnością w terenie, a przy tym oferuje wiele innych talentów – przede wszystkim transportowych. To bardzo ciekawa propozycja dla właścicieli małych firm czy dla osób aktywnych, szukających samochodu z charakterem. Kusi również atrakcyjna cena Suzuki Jimny, o czym więcej przeczytasz w naszym artykule.

 

Homologacja ciężarowa

Suzuki Jimny to jeden z ulubieńców małych firm, które cenią ten model nie tylko za rasowy design, ale również jeden szczegół decydujący o wysokiej atrakcyjności tego samochodu w oczach przedsiębiorców.

Chodzi o homologację ciężarową N1. Dzięki niej Jimny już na starcie jest tańszy nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych, ponieważ przedsiębiorca zyskuje możliwość odliczenia pełnego podatku VAT od zakupu.

Dobre zdolności przewozowe

Suzuki Jimny stanowi ciekawą propozycję dla firm budowlanych, handlowych, agencji reklamowych czy jednoosobowych działalności z uwagi na parametry transportowe tego modelu. Mamy tutaj do dyspozycji przestrzeń bagażową o pojemności aż 863 litrów oraz ładowność do 150 kilogramów.

Jimny może być również atrakcyjnym wyborem dla osób, które szukają samochodu rekreacyjnego, świetnie sprawdzającego się do przewożenia sprzętu sportowego czy na weekendowe wypady za miasto, na tory off-roadowe etc.

Ciężki teren? Żaden problem

Suzuki Jimny najnowszej generacji kontynuuje tradycję marki, która przecież słynie z fantastycznych właściwości terenowych. Jimny świetnie radzi sobie w nawet najtrudniejszym terenie, nie wspominając już o drogach gruntowych czy ośnieżonych ulicach.

Wybitne zdolności off-roadowe są zasługą zwiększonego prześwitu (do 210 mm), zastosowania ramy nośnej, sztywnego zawieszenia osi ze sprężynami śrubowymi oraz napędu na cztery koła ALLGRIP AUTO ze skrzynią redukcyjną.

Niezawodny silnik

Suzuki Jimny jest napędzany silnikiem benzynowym 1.5 VVT o mocy 105 KM. To dobrze znana, klasyczna jednostka, która gwarantuje wieloletnią niezawodnością i całkowity brak problemów serwisowych. Dodatkowo silnik charakteryzuje się niewielkim apetytem na paliwo.

Sprawdź cenę Suzuki Jimny

Suzuki Jimny to bardzo korzystnie wyceniony samochód, zwłaszcza po uwzględnieniu możliwości odliczenia pełnej stawki podatku VAT. Nic dziwnego, że auto budzi duże zainteresowanie zwłaszcza wśród przedsiębiorców.

Chcesz indywidualną ofertę na zakup tego modelu? Już teraz skontaktuj się z doradcą autoryzowanego dealera japońskiej marki – MM Cars Suzuki, prowadzącego salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i w nowej lokalizacji w Warszawie przy al. Jerozolimskich 217.

Koniecznie zapytaj o aktualne promocje na Suzuki Jimny, w tym obejmujące korzystne formy finansowania zakupu w ramach programu Suzuki Rent czy pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych Suzuki Insurance oraz program ochrony serwisowej Suzuki Care 3+2.

MM Cars Suzuki oferuje również szeroki wybór części do Suzuki Jimny, a także dostęp do profesjonalnych usług serwisowych.

Więcej o Suzuki Jimny czytaj na stronie internetowej https://www.mmcars.pl/suzuki-jimny-katowice-cena-promocja-jazda-testowa-uzywane.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter