• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Jaki hosting wybrać?

Strony internetowe, pliki, aplikacje czy poczta wymagają przestrzeni. Do tego niezbędny jest hosting, czyli udostępnione klientowi przez firmę hostingową miejsce i zasoby na zewnętrznym serwerze. Dzięki temu strony, czy poczta są dostępne przez cały czas. Na jaki hosting najlepiej się zdecydować?

 

Co zyskujesz dzięki hostingowi?

Oprócz tego, że Twoja strona jest wyświetlana w trybie ciągłym hosting ma wiele innych zalet. Pozwala Ci na zarządzanie domeną. Masz także zagwarantowaną profesjonalną obsługę poczty elektronicznej. W domeny.pl zyskujesz także:

  • regularny backup plików 4×4 – zyskujesz dostęp do kopii bezpieczeństwa sprzed 1, 2, 3, 4, 7, 14, 21 i 28 dni,
  • ochrona przed atakami DDoS,
  • DNS Anycast – szybsze ładowanie strony dzięki korzystaniu z wielu hostów o tym samym adresie IP,
  • prosta instalacja oprogramowania CMS pomocnego w tworzeniu stron www oraz wygodny i intuicyjny kreator stron,
  • możliwość wyboru najnowszych wersji PHP oraz zarządzania bazami MySQL i PostgreSQL,
  • protokół Secure Shell zapewniający bezpieczne logowanie.

Za szybsze działanie oraz lepsze pozycjonowanie odpowiada też protokół HTTP/2. Dodatkowo nasz panel administracyjny pozwala na łatwe dostosowanie strony do szyfrowania SSL.

Wysokiej klasy rozwiązania oferujemy też w zakresie hostingu poczty elektronicznej. Zastosowano tu skuteczne narzędzia takie jak DomainKeys Identified Mail, który  łączy wiadomość e-mail z domeną internetową z jakiej została wysłana. Pozwala to na stuprocentową identyfikację nadawcy. Wiadomości są też szyfrowane, na co pozwala moduł PGP oraz protokół TLS kodujący połączenie pomiędzy nadawcami i odbiorcami e-maili. Z kolei Simple Mail Transfer Protocol blokuje niepowołanym osobom możliwość wysyłania wiadomości z Twojej skrzynki. Decydujesz również o poziomie ochrony antyspamowej, a przychodzące maile są skanowane przez skuteczny skaner antywirusowy.

Rodzaje hostingu

Wybór hostingu powinieneś dostosować do swoich potrzeb. Tani hosting np nahttps://domeny.pl/serwery-wirtualne.html www nie oznacza od razu kiepskich możliwości. Dla małego projektu lub firmy jest to w pełni wystarczające rozwiązanie, a współdzielenie zasobów serwera z innymi użytkownikami w niczym nie przeszkadza. Jeżeli jednak potrzebujesz większej przestrzeni to możesz wybrać wirtualny prywatny serwer, czyli VPS. Najlepszą, ale i najdroższą opcją jest serwer dedykowany. W tym przypadku całość zasobów jest do Twojej dyspozycji.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter