• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Hyundai Ioniq 5 Electric – na takiego SUV-a czekaliśmy!

Sprzedaż samochodów z napędem elektrycznym rośnie jak na drożdżach – i to we wszystkich segmentach. Co ciekawe, wciąż dość ograniczona jest oferta elektrycznych SUV-ów, na co narzekają fani dużych, funkcjonalnych aut. Tę rynkową niszę może zagospodarować Hyundai Ioniq 5 Electric, który jest jednym z najciekawszych samochodów elektrycznych bez podziału na klasy. Sprawdź, dlaczego warto się nim zainteresować.

 

Hyundai Ioniq 5 Electric – w 100% elektryczny

Hyundai Ioniq 5 to samochód w pełni elektryczny, z napędem zeroemisyjnym BEV, co oznacza, że energię potrzebną do zasilania napędu uzupełniamy z zewnętrznego źródła – może to być na przykład publiczna stacja ładowania, ładowarka ścienna czy w ostateczności zwykłe gniazdko.

Futurystyczny wygląd

Hyundai Ioniq 5 to gigantyczny skok pod względem stylistycznym w porównaniu z poprzednią generacją Ioniqa (nota bene wciąż dostępną w sprzedaży – jest to samochód z napędem hybrydowym).

Ionig 5 wygląda zjawiskowo. Nowoczesna, wręcz futurystyczna linia nadwozia przyciąga wzrok i zdradza, że mamy przed sobą samochód nietuzinkowy, korzystający z najbardziej zaawansowanych technologii. Przy tym wszystkim Ioniq 5 pozostaje autem bardzo funkcjonalnym, które może być rozpatrywane w kategorii samochodu rodzinnego.

Błyskawiczne ładowanie

Jeśli jesteś o krok od podjęcia decyzji o zakupie samochodu elektrycznego, natomiast obawiasz się jednego: spędzania ogromnej ilości czasu na stacjach ładowania, to uspokajamy. Ioniq 5 Electric rozwiązuje ten problem w najlepszy możliwy sposób.

Dzięki zastosowanej technologii super szybkiego ładowania możesz przywrócić 100 kilometrów zasięgu w ciągu zaledwie 5 minut – wystarczy skorzystać z odpowiedniej ładowarki (coraz łatwiej można je znaleźć np. na stacjach paliw czy przy hipermarketach).

Z kolei przywrócenie akumulatorowi 80% pojemności wymaga podłączenia Ioniqa 5 do ładowania na zaledwie około 18 minut. To ostatecznie kończy dyskusję na temat zasadności posiadania samochodu elektrycznego przez osoby, które regularnie jeżdżą w dalekie trasy.

Świetne parametry

Ioniq 5 Electric jest samochodem nie tylko bardzo oszczędnym i przyjaznym środowisku naturalnemu. To auto potrafi również dostarczyć ogromnych emocji w czasie jazdy.

W wersji z dwoma silnikami, większym akumulatorem i napędem na cztery koła Ioniq 5 przyspiesza od 0 do 100 km/h w czasie zaledwie 5,2 sekundy.

Sprawdź cenę Hyundaia Ioniq 5 Electric

Samochody elektryczne są coraz korzystniej wycenione, na co najlepszym dowodem jest właśnie propozycja koreańskiego producenta. Cena Hyundaia Ioniq 5 Electric na pewno pozytywnie Cię zaskoczy.

Chcesz otrzymać indywidualną ofertę na zakup tego modelu? Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem koreańskiej marki – MM Cars Hyundai Katowice i zapytaj o aktualne promocje, specjalne warunki finansowania i korzystne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych. Dealer oferuje również szeroki wybór akcesoriów i części do Hyundaia Ioniq, a także zapewnia profesjonalne usługi serwisowe.

Aby dowiedzieć się więcej o tym modelu zajrzyj na https://www.mmcars.pl/hyundai-ioniq-5-electric-i-inoiq-hybrid-katowice-cena-promocja-czesci-jazda-testowa.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter