• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Pionier w rodzinie zegarków Atlantic

Atlantic Worldmaster Chronograph Alarm zapoczątkował nową erę!

Startując w rajdach musze pamiętać o tym, aby wszystko, co ze sobą zabieram było jak najbardziej użyteczne i kompaktowe – mówi Krzysztof Hołowczyc, ambasador marki Atlantic oraz jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich kierowców rajdowych.

Dlatego takie ważne dla mnie jest to, aby mój zegarek posiadał najlepsze parametry techniczne oraz jak najwięcej dodatkowych funkcji.

Worldmaster Chronograph Alarm jest pierwszym zegarkiem w ofercie marki Atlantic, który posiada wbudowany alarm. Ta funkcja pomoże nie tylko sportowcom rajdowym, ale też wszystkim zapracowanym mężczyznom sukcesu. Czasomierz pochodzi ze sztandarowej i zarazem kultowej kolekcji Worldmaster. Czarna tarcza tego modelu kontrastuje ze srebrną, masywną bransoletą, nadając całości unikatowy i wyrazisty charakter, który przykuwa wzrok i budzi zachwyt. Jest idealnym uzupełnieniem bardzo męskiego i popularnego stylu sportowej elegancji.

– Podążając za wymaganiami naszych klientów marka Atlantic wprowadziła na rynek właśnie ten model – mówi Jarosław Guzek brand manager Atlantic. Chcemy, aby zegarek był nieodzownym elementem codziennej garderoby każdego eleganckiego mężczyzny. Dobry czasomierz ma nadać mu odpowiedni prestiż, posiadać wszelkie niezbędne funkcje, ma towarzyszyć jego posiadaczowi we wszystkich okolicznościach, miejscach i o każdej porze.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter