• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Produkt Roku 2009 – maszynka Gillette Fusion Power Stealth oraz żele Gillette Series

Maszynka Gillette Fusion Power Stealth oraz żele Gillette Series nagrodzone w konkursie Men’s Health Produkt Roku 2009

Eksperci magazynu Men’s Health przetestowali kilkadziesiąt produktów dostępnych na polskim rynku. Docenili  i uznali maszynkę Gillette Fusion Power Stealth za najlepszy produkt w kategorii  „akcesoria do golenia”. Wyróżnienie w kategorii golenie, przyznali żelom Gillette Series.

Produkty które zostały wyłonione w konkursie, musiały spełniać szereg wymagań codziennej, skutecznej pielęgnacji. Zostały sprawdzone pod kątem skuteczności działania, wydajności, łatwości aplikacji i estetyki opakowania. Panel ekspertów, w którym zasiedli specjaliści z dziedziny dermatologii, kosmetologii, marketingu,  także w przedstawiciele redakcji, przyznał produktom tytuł „Produkt Roku 2009”  w 5 kategoriach: Ciało, Golenie, Twarz, Włosy, Zapachy. W kategorii golenie nazwanej przez organizatorów „na ostrzy noża”, kluczową rolę odegrały aż dwa produkty Gillette.
Zdaniem jurorów: „Seria Gillette Series spełnia wszystkie kryteria dobrego produktu! A Maszynka Gillette Fusion Power Stealth jest jeszcze lepsza niż Gillette Mach 3 i jest to zdecydowanie najlepszy produkt do golenia w 2009 roku ”.

Żele z linii Gillette Series zostały wyróżnione,  ponieważ skutecznie przygotowują skórę do golenia. Zmiękczając włosy, ułatwiają poślizg maszynki, są łatwe w użyciu, a także przystosowane do różnego rodzaju skóry oraz zarostu.   Jednak dobrze przygotowany do golenia zarost to połowa sukcesu przy porannym goleniu. Przy następnej czynności, jaką jest właściwe golenie, pierwsze skrzypce gra już maszynka. Miano najlepszej otrzymała Gillette Fusion Power Stealth. Posiada ona 5 innowacyjnych ostrzy, które pozwalają minimalizować ryzyko zacięcia. Przełomowe rozwiązanie zastosowane w maszynce, jakim jest umieszczony w rączce maszynki mikroprocesor wytwarza delikatne drgania. Dzięki nim mniejsze jest tarcie na skórze, a ryzyko powstania podrażnienia znacznie zredukowane. Przyznając tytuł Produktu Roku w kategori ”golenie”, eksperci Men’s Health potwierdzili jej innowacyjność i skuteczność działania.

Nagrody Produktu Roku Magazynu Men’s Health oceniane są na podstawie praktycznych badań. Są one wiarygodnym rankingiem dla mężczyzn, którzy cenią szybkie i skuteczne rozwiązania. Konkurs na Produkt Roku odbył się po raz pierwszy a marce Gillette udało się zdobyć wyróżnienie i nagrodę  w kategorii „golenie”.

[ad#Google Adsense-1]

Men’s Health to magazyn, po który sięga w Polsce prawie 100 tyś mężczyzn, na świecie zaś,magazyn ma prawie 20 milionów, co plasuje go w czołówce najbardziej poczytnych magazynów lifestylowych. Każdy numer zawiera praktyczne porady na temat zdrowia, fitnessu, diety, podróży, technologii i stylu. Na okładkach pojawiają się gwiazdy świata sportu, filmu czy polityki. Men’s Heath to miesięcznik, który zawiera wskazówki skierowane do współczesnego mężczyzny ceniącego sobie komfort, jakość i nowoczesne rozwiązanie – cechy charakteryzujące produkty marki Gillette.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter