• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Tulzo – koszulki na miarę mężczyzny

Handsome young man,boy,posing in white t shirt and jeans with hands in pockets

Mężczyźni coraz większą wagę przywiązują do swojego wyglądu. I słusznie! Wszak, jak cię widzą, tak cię piszą. Nowoczesny, elegancki mężczyzna przyciąga nie tylko walizką pełną pieniędzy, ale przede wszystkim oryginalnym i nietuzinkowym ubiorem.

Męski, czyli jaki?
Chociaż kreatorzy mody proponują coraz śmielsze zestawy kolorystyczne dla mężczyzn, lepiej pozostać w sprawdzonych tonacjach. Mieszankę różu i zieleni zostawmy kobietom. Mężczyznom niezmiennie pasuje czerń, ale także odcienie szarości, granatu, błękitu, beże i brązy. Nie od parady będzie cieplejszy akcent kolorystyczny, ale tylko akcent. Różowa podkoszulka naprawdę nie jest męska.

Jednolicie, czyli nudno
Nie ma żadnych zasad, nakazów, obostrzeń ani obyczajów głoszących, że męski ubiór powinien być gładki. Co prawda koszule w kratę nieco straciły na atrakcyjności, ale to dlatego, że koszula jako taka przestała być podstawą męskiego ubioru. Teraz zamiast koszul mężczyźni coraz częściej wybierają koszulki. Oryginalne, zabawne, śmieszne, wyzywające, czy intrygujące nadruki – to właśnie można znaleźć na męskich koszulkach. I o to właśnie chodzi. Nic tak nie przyciąga wzroku, jak niebanalna aplikacja na męskim torsie.

Tulzo, czyli to co najlepsze
Koszulki Tulzo (do kupienia na www.tulzo.com) wyróżniają się ciekawymi i bardzo realistycznymi nadrukami 3D. Pająk wielkości ludzkiej głowy, naturalnych rozmiarów pies lub kot, a może koszulka rozdarta na torsie? Nie ma kobiety, która nie rzuciłaby na tak odzianego mężczyznę przynajmniej kątem oka. Przy tych zaletach nie można zapomnieć o wyjątkowej jakości koszulek Tulzo. Wysokogatunkowa, przyjemna w dotyku bawełna, równy krój, perfekcyjne wykończenie szwów, brak wystających nitek – to wszystko dowodzi, że koszulki Tulzo nie mają sobie równych. Warto przy tym zauważyć, że wzorów nadruków z koszulek Tulzo nie znajdziemy w ofercie żadnej innej firmy.

Koszulka na każdą okazję
Niewiele jest miejsc, gdzie nie wypada iść w koszulce. Na pewno nie nadaje się na elegancką kolację, gdzie wymagany jest garnitur i krawat. Ale już na niezobowiązujące spotkanie w gronie przyjaciół spokojnie można założyć koszulkę pod marynarkę. W lecie koszulka jest idealnym okryciem wierzchnim, można w niej iść na zakupy, do pubu, do kina, na randkę, a nawet na rozmowę w sprawie pracy. W tłumie kandydatów odzianych w białe koszule i krawaty mężczyzna z koszulką z wilkiem na torsie z pewnością będzie się wyróżniał.

Mężczyzna dbający o swój wizerunek, lubiący się wyróżniać, powinien koniecznie sięgnąć po oryginalne koszulki, dzięki którym nie tylko podkreśli swoją indywidualność, ale również pokaże poczucie humoru i dystans do samego siebie. Bo trzeba być prawdziwym mężczyzną, by paradować po ulicach w koszulce z głową szczeniaczka.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter