• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Seat Toledo – zmotoryzowana elegancja

seat-toledo-zmotoryzowana-elegancjaCzwarta generacja Seata Toledo zadebiutowała w 2012 roku. Po latach eksperymentów z nadwoziem producent powrócił do pierwotnej koncepcji i… osiągnął sukces. Czterodrzwiowy sedan z pogranicza klasy B i C, świetnie wyposażony i mogący pochwalić się atrakcyjnym wyglądem okazał się tym, czego Europejczycy poszukują do jazdy na co dzień.

Pierwsza i druga generacja Seata Toledo była produkowana w wersji sedan. W trzeciej producent zaryzykował, oferując auto, które z jednej strony było liftbackiem, ale bardziej przypominało skrzyżowanie hatchbacka z minivanem. Eksperyment się nie powiódł, samochód, choć nie można mu odmówić urody, nie sprzedawał się dobrze. Dlatego Seat powrócił do pierwotnej koncepcji, prezentując w 2012 roku eleganckiego, miejskiego sedana. To przede wszystkim świetne i niedrogie auto rodzinne, reprezentacyjne, bezpieczne i bardzo dobrze wyposażone.

Przebojowy Seat dla rodziny
Seat Toledo to samochód zaprojektowany pod kątem rodziny. Bardzo pozytywnie zaskakuje ilość przestrzeni we wnętrzu kabiny. Auto pozwala na wygodny transport pięciu dorosłych (nawet bardzo rosłych) osób. Czteroosobowa rodzina będzie poruszać się nim w bardzo komfortowych warunkach. Samochód ma 4458 mm długości, 1768 mm szerokości i 1572 mm wysokości. Rozstaw osi mierzy 2578 mm i to między innymi dzięki niemu pasażerowie tylnej kanapy mają dużą ilość miejsca na nogi.
W rodzinnym aucie zwraca się także uwagę na bagażnik. Tutaj Seat jest jednym z liderów rynku. Bagażnik oferuje 500 l pojemności.
Pięciodrzwiowe nadwozie typu liftback jest nie tylko atrakcyjne i zgrabne, ale zapewnia także wygodny dostęp do wnętrza, także dla pasażerów tylnej kanapy.

Reprezentacyjna stylistyka
Wybierając samochód dla rodziny, wiele osób stawia na elegancję. Nie zawsze trzeba kupować auto premium, aby móc się nią cieszyć. Seat Toledo to samochód bardzo elegancki i nowoczesny. Klasyczna elegancja liftbacka została przełamana kilkoma dynamicznymi dodatkami. To na przykład charakterystyczne dla Seata przednie reflektory, wykrojone ostrą linią, charakterystyczna atrapa chłodnicy i zderzak. Boczna sylwetka samochodu jest bardzo spokojna i stonowana, charyzmy dodają jej mocne przetłoczenie na linii klamek i w dolnej części nadwozia a także silnie uwypuklone nadkola. Ciekawy stylistycznie jest także tył, z łagodnie opadającą szybą i z dużymi, tylnymi lampami.

Bezpieczeństwo z najwyższej półki
Osoby wybierające auta rodzinne, poza elegancją, cenią także wysoki poziom bezpieczeństwa. Każdy przecież chce chronić tych, których kocha. Auto zostało poddane testom zderzeniowym przez organizację Euro NCAP, w których otrzymało najwyższą notę. Samochód jest wyposażony w szereg systemów bezpieczeństwa, a także systemów wsparcia kierowcy, ratujących życie i zdrowie w najbardziej stresujących sytuacjach. To na przykład multikolizyjny system hamowania, system ostrzegania przed zmęczeniem, układ wspomagania nagłego hamowania i wiele innych. Na uwagę zasługuje na przykład system Front Assist, ostrzegający przed wtargnięciem pieszego na jezdnię. System może w takiej sytuacji samodzielnie zahamować.
Elegancki, rodzinny, świetnie wyposażony SEAT Toledo czeka na klientów w salonie Komot w Czechowicach-Dziedzicach.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter