• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Najmodniejsze męskie okulary przeciwsłoneczne tego sezonu

Wielkimi krokami zbliża się okres wakacji i powszechnego wypoczynku. Wielu z nas wybierze się na gorące plaże, aby tam zaznać przyjemności kąpieli słonecznych i morskich. Wszystkim zależy na cudownej pogodzie, słońcu oraz wspaniałej atmosferze. W takich okolicznościach nieodzownym elementem są okulary przeciwsłoneczne.

shutterstock_154574519Najmodniejsze trendy tego sezonu

Okulary przeciwsłoneczne to wśród panów jeden z najbardziej popularnych letnich dodatków. Na męskich wybiegach modowych na całym świecie, począwszy do Nowego Jorku przez Londyn, Paryż, a skończywszy na Mediolanie, królują przede wszystkim nieśmiertelne modele okularów typu aviator, wayfarer oraz wszelkiego rodzaju wzory sportowe, które należą do najbardziej cenionych przez panów modeli. Żaden szanujący się pokaz mody sygnowany znaną, światową marką nie może obyć się bez przedstawienia obowiązujących fasonów okularów przeciwsłonecznych.

Nie ulega wątpliwości, że okulary przeciwsłoneczne stanowią główny element każdego męskiego letniego stroju. Można w nich wystąpić w zasadzie wszędzie – z pewnością przydadzą się na plaży, czy zakupach. Nie obejdzie się bez nich żadne spotkanie towarzyskie, bo trudno się dobrze bawić, jak słońce zagląda w oczy. Wieczorem mogą dodatkowo służyć jako element dekoracyjny, zawieszony nonszalancko na przykład na koszulce, na co bez wątpienia zwrócą uwagę uczestniczące w zabawie panie. Nie ulega wątpliwości, że warto wtedy mieć przy sobie okulary sygnowane znaną, światową marką – to z pewnością docenią wszystkie kobiety znające się na modzie.

W tym sezonie w zakresie kolorystyki projektanci oferują panom niezwykle duży wybór, dzięki któremu każdy mężczyzna dobierze dla siebie odpowiednie szkła. Najbardziej modne są już nie tylko przyciemniane czarne soczewki, ale także takie, których barwa ociera się o wszelkiego rodzaju błękity i turkusy.

Przykłady najmodniejszych okularów przeciwsłonecznych

Na ten sezon najwięksi tuzowie mody męskiej zaproponowali kilka wzorów, które z pewnością zaspokoją potrzeby wszystkich, nawet najbardziej wymagających panów. Podobnie, jak w poprzednim sezonie Dolce&Gabbana i Emporio Armani proponują okulary o fasonie aviator, nawiązującym do kształtu okularów noszonych przez amerykańskich lotników. Z kolei Christian Dior, podobnie jak Carrera wykorzystuje modele o charakterze sportowym, natomiast Ray-Ban czy Persol to marki oferujące twarzowe okulary w stylu retro. Wszystkie powyższe modele okularów przeciwsłonecznych można zakupić między innymi na stronie www.sklepnemezis.net.pl .

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter