• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Komfort i orzeźwienie – jednorazowa maszynka Blue3 ICE

Gilette wprowadza na rynek nową, jednorazową maszynkę do golenia dla mężczyzn, Blue3 ICE.  Innowacyjne rozwiązania w maszynce zapewniają jeszcze większy komfort niż inne jednorazówki, a także orzeźwiające wrażenia zapachowe podczas golenia.  Dzięki temu, 5 minut spędzone rano przed lustrem to najprzyjemniejszy moment w codziennej pielęgnacji.

Wygoda i poranna nuta orzeźwienia

Czego mężczyźni oczekują od idealnej maszynki? Komfortu, precyzji oraz czegoś, co by sprawiało, że golenie staje się niecodziennym przeżyciem. Jednorazowa maszynka Blue3 ICE łączy w sobie te cechy. Poczucie dyskomfortu wywołane podrażnieniami i zacięciami jest wynikiem nadmiernego tarcia na skórze. Nad ostrzami Gillette Blue3 ICE znajduje się pasek nawilżający wyposażony w trzykrotnie większą zawartość substancji nawilżających od swojej poprzedniczki*. To poprawia poślizg maszynki i zapobiega wysuszaniu podczas golenia, co sprzyja znacznej redukcji zaczerwienień, podrażnień i innych podobnych uciążliwości skórnych, które mogą goleniu towarzyszyć. Ponadto trzy automatycznie dopasowujące się do kształtu twarzy ostrza Blue3 ICE oraz ruchoma główka wpływają na wygodę stosowania. Ułatwiają one płynność ruchów i gładkie przesuwanie maszynki po skórze, co pozwala na zminimalizowanie podrażnień, które niejednokrotnie potrafią doskwierać jeszcze przez wiele godzin.

A co sprawia, że rutynowe golenie jednorazową maszynką Gillette Blue3 ICE staje się niecodziennym przeżyciem? Zapach, którym mężczyzna będzie mógł się cieszyć już w trakcie golenia! Uwalniająca się pod wpływem wilgoci z  rączki nuta orzeźwienia  wyzwala energię  i dynamizującą inspirację na cały dzień.

Twoje 5 minut

Wrażenia sensoryczne, jakim jesteśmy poddawani niewątpliwie wpływają na to, jak postrzegamy otaczającą nas rzeczywistość. Zapachy zmysłowe działają relaksująco i kojąco, zaś świeże nuty wyzwalają w nas energię i stymulują do działania. Zdecydowana większość mężczyzn goli się rano, w porze, kiedy orzeźwienie i pobudzenie są dla dalszego przebiegu dnia tak bardzo istotne. Dlatego warto rozpocząć dzień od Blue3 ICE – jednorazowej maszynki, która nie tylko gwarantuje największy komfort golenia, ale dzięki zapachowej rączce, pomaga zapewnić poczucie świeżości i pełen optymizmu start, sprawiając że golenie staje się najprzyjemniejszą czynnością dnia.

Ceny Gillette Blue3 ICE

Opakowanie zawierające 3 maszynki –  12,99 zł. **
Opakowanie zawierające 6 maszynek –  21,49 zł. **

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter