• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Kąpielówki dla hipstera i surfera

Nie tylko kobiety chcą świetnie prezentować się na plaży. Mężczyznom też zależy na tym, by latem wyglądać modnie. To z myślą o nich zostały zaprojektowane kąpielówki i szorty Atlantic. Ciekawy i nowoczesny design oraz innowacyjne kroje sprawiają, że w letniej kolekcji każdy mężczyzna znajdzie strój idealny dla siebie.                  

KMT249

 

 

 

Hipster
Tego lata stawiamy na nowoczesne kroje. Hipster to kąpielówki dla nowoczesnego mężczyzny, który  śledzi najnowsze trendy.
Obniżona linia pasa, szerszy bok i delikatnie podcięte nogawki sprawdzą się zarówno na plaży jak i na basenie.
Minimalnie zakrywają ciało, dlatego jest to model dla lubiących się opalać.

 


KMB131_niebieski

 

Mini leg

Szorty z tkaniny Quick Dry pokochają wielbiciele aktywnego wypoczynku. Szybkoschnący materiał sprawia, że już w kilka minut po wyjściu z wody nasze kąpielowi są znowu suche. Krój mini leg, z krótszą nogawką sprawia, że szorty są niezwykle wygodne. Polubią je panowie, którzy na plaży ciągle są w ruchu.

 

 

  

 


 

KMT232_granatowy

 

Magic Pocket
Magiczna kieszonka zostało stworzona z myślą o mężczyznach poszukujących innowacyjnych rozwiązań. Wbudowana, wewnętrzna kieszonka chroni przed otarciem i przegrzaniem oraz eksponuje męskie kształty. W letnie ofercie Atlantic dostępne są różne modele kąpielówek Magic Pocket – zarówno klasyczne slipy, jak i szorty, także hipstery z obniżoną linią talii.

 

 

 

 

 

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter