• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Metamorfoza dla mężczyzn w Galerii Krakowskiej

PLAKATKażda zmiana w życiu niesie ze sobą nadzieje na lepsze – także zmiana wyglądu. Nowy wizerunek dodaje sił, pewności siebie i wiary w możliwość zrealizowania marzeń. Potrzebna jest do tego jedynie odrobina odwagi, porada stylisty i nowa garderoba. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki każdego mężczyzny, dzięki konkursowi Galerii Krakowskiej na „Metamorfozę dla mężczyzn”.

„Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie” – pisał w jednej ze swoich książek Andrzej Sapkowski. To jak odbierają nas inni, ma ogromne znaczenie, zwłaszcza w relacjach z „płcią piękną”. Nie tylko klasycznie przystojni mężczyźni mają powodzenie, ale przede wszystkim mężczyźni oryginalni, wyraziści i ciekawie ubrani. Warto zatem stworzyć swój niepowtarzalny, ale autentyczny styl, który pasuje do osobowości. Wielu mężczyzn nie jest jednak świadomych swoich zalet, wad i dlatego potrzebuje niezbędnej rady stylisty. Teraz za pośrednictwem profilu Galerii Krakowskiej na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/galeria.krakowska, każdy mężczyzna będzie mógł wziąć udział w konkursie, który pozwoli mu na zmianę wizerunku. Dzięki metamorfozie zacznie zupełnie inaczej postrzegać siebie a także modę.

Każdy kto do 6 lipca 2013 r. odpowie na pytanie „dlaczego to właśnie on powinien wziąć udział w metamorfozie” ma szansę na profesjonalne doradztwo oraz zakupy o wartości 1500 zł ze stylistką Galerii – GOShĄ Kusper i jej teamem, a także na zmianę fryzury w salonie Strefa Fryzur. Całość nowego wizerunku uwieczni profesjonalna sesja zdjęciowa.

GOShA Kusper i jej team zapewni wybranemu mężczyźnie nie tylko nową garderobę ale również porcję wiedzy, dzięki której będzie umiał dobierać dla siebie właściwe ubrania.

GOShA Kusper – jedna z pierwszych w Polsce Personal Shopper, specjalistka od dobrze skomponowanych szaf i udanych zakupów. Jest autorką warsztatów i programów stylizacyjnych dla firm, prowadzi szkolenia dla osobistych stylistów. Udziela eksperckich porad w mediach (m.in.TVP „Kawa czy Herbata”,Radio Kraków, Młoda Para) oraz opisuje styl polskich i zagranicznych gwiazd dla Gala.pl. Prowadziła edukacyjny program pt. „Męska Szafa” dla ISTV. Pracowała przy programie „Trinny i Susannah ubierają Polskę” oraz przy licznych sesjach zdjęciowych. Absolwentka szkoleń m.in. w St. Martins Collage of Art&Design w Londynie oraz w London Collage of Fashion.  Więcej informacji na www.goshakusper.com

 

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter