• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Sekrety męskiego garnituru

Starej daty krawcy męscy twierdzili, że dobrze uszyty garnitur jest w stanie ukryć nawet poważne mankamenty męskiej figury i sprawić, że noszący go mężczyzna wygląda elegancko i z klasą. Obecnie na szycie garniturów u krawca nie każdy może sobie pozwolić. Panowie zaopatrują się w garnitury w sklepach, pilnując jedyne, aby były wygodne i dobrze się nosiły.

Mimo wielu rewolucji w męskiej modzie garnitury nadal są klasyczną pozycją w szafie i naturalnym wyborem na liczne życiowe okazje. Rzadko który mężczyzna idzie do ślubu nie w garniturze. Równie rzadko panowie wybierają luźniejszy strój na bal, uroczyste przyjęcie czy do opery. Odzieżowy savoir vivre przy wielu okazjach nakazuje odzianie mężczyzny w garnitur, który dodaje powagi i klasy, pomaga wykreować elegancki wizerunek, jest wygodnym strojem z wieloma kieszeniami, a jeśli jest w stonowanym kolorze, to łatwo dobrać do niego koszulę (nieco gorzej jest z krawatem).

Modny facet
Niewątpliwie na tle rzeszy mężczyzn odzianych w dżinsy, bezkształtne spodnie i polarowe bluzy facet ubrany w dobrze skrojony, twarzowy i modny garnitur od razu przyciąga wzrok. Choć Polacy mają dostęp do męskiej odzieży w dobrym gatunku, uszytej zgodnie z kanonami najnowszej mody, rzadko kiedy polski mężczyzna dobrze wygląda w garniturze, pomijając biznesmenów ubierających się na ogół zagranicą. A przecież w polskich sklepach można dostać doskonałe, eleganckie garnitury dobrych marek, gwarantujących wysoką jakość materiału i znakomity krój. Takie marki, jak Wólczanka, Giacomo Conti, Kubenz, Pierre Cardin, Bugatti czy Claudio Campione są na wyciągnięcie ręki w MODO Domach Mody w Warszawie, gdzie swoje miejsce znalazło 350 butików modowych, oferujących szeroki asortyment produktów. Profesjonalna obsługa i znakomita atmosfera pomogą panom w zakupowych decyzjach.

Garniturowe wariacje
Mężczyźni, którzy zdecydowanie protestują przeciwko założeniu garnituru, mogą sięgnąć po stylizacje wykorzystujące typowy garniturowy krój, jednakże z pewną swobodą, co do tkaniny, barwy czy połączeń. Dobrze skrojona marynarka w oryginalnym kolorze będzie pasowała do zgrabnych dżinsów i eleganckiej koszuli. Mężczyzna modny, to taki, który nie boi się ciekawych stylizacji, biorąc z modowych standardów tylko to, co niezbędne. Męska odzież np. Pierre Cardin, Bugatti, Stones, Pako Lorente czy Recman dostępna w MODO Domy Mody, to cała gama spodni, marynarek, koszul, swetrów etc. pozwalająca na skomponowanie odpowiednich kompletów na różne okazje.

Styl kluczem do sukcesu
Sukces wizerunkowy zależy nie tylko od wyboru odzieży, lecz przede wszystkim od znalezienia własnego stylu, pasującego do osobowości, charakteru, rodzaju aktywności, sylwetki i typu urody. Te czynniki, zebrane razem, tworzą swoisty przewodnik dla panów w kwestii określenia się w modzie. I bardzo często dopiero po znalezieniu „swojego typu” panowie z łatwością odnajdują się w modowych zawiłościach, zaczynają świetnie wyglądać i dobrze się czuć. Bo moda jest dla wszystkich, tylko trzeba chcieć się z nią zaprzyjaźnić. Warto zajrzeć do MODO Domów Mody w Warszawie i poszukać wizerunkowej inspiracji w niezliczonych modowych butikach.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter