• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Sportowe emocje w najlepszym wydaniu

Jakie elementy składają się na doskonałe i udane widowisko sportowe? Po pierwsze, wierni kibice. Po drugie, gorący doping, a po trzecie… technologia w najlepszym wydaniu. Taką prezentują nowoczesne tablice wyników, bez których żadne wydarzenie sportowe nie będzie kompletne.

Tablice wyników mogą mieć różne zastosowanie podczas danego wydarzenia sportowego. Do ich podstawowych zadań należy prezentowanie aktualnego wyniku meczu, czerwonych kartek, zmian na boisku itp. To jednak nie ich jedyne zadanie, ponieważ dzięki tablicom wyników, można np. na bieżąco transmitować przebieg danego wydarzenia sportowego zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku stadionu czy też hali sportowej.

Jeżeli grupa kibiców zgromadzona jest przed obiektem, gdzie aktualnie rozgrywa się mecz, prezentacja widowiska sportowego może odbywać się właśnie za pośrednictwem tablicy wyników. Zaawansowanie technologiczne tego rodzaju sprzętu, zapewnia doskonałą jakość obrazu i jeszcze lepsze wrażenia sportowe. Tablice wyników doskonale sprawdzą się na stadionach, halach sportowych czy też np. w aquaparkach, a więc wszędzie tam, gdzie znajduje się centrum sportowych emocji.

Po pierwsze – jakość
Obsługa tablicy wyników nie sprawia większych problemów nawet tej osobie, która nie miała z nią wcześniej styczności. Można powiedzieć, że obsługa systemu wyników jest banalnie prosta, a wszystko dzięki oprogramowaniu SCEO®, które jest kompatybilne z każdą dziedziną sportową. Co więcej, projektuje się nawet dedykowane pulpity sterownicze do obsługi takiej tablicy, co pozwala na jeszcze szybszą i bardziej intuicyjną obsługę z dowolnego miejsca na świecie.

Co równie ważne, tablice wyników można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, co jest możliwe dzięki solidności wykonania i odporności na różnego rodzaju, zmienne warunki atmosferyczne. Podczas ich projektowania wzięto pod uwagę nie tylko estetyczny wygląd, ale i solidną budowę, zapewniającą bezpieczne użytkowanie. Co więcej, istnieje możliwość indywidualnego zamówienia takich tablic oraz ich dostosowania do już istniejącej infrastruktury.

Tablice wynikow SportLED to doskonałe połączenie technologii, innowacyjności i nowoczesności, które podczas widowisk sportowych są niezastąpione. To właśnie dzięki nim, prezentacja oraz relacjonowanie sportowych emocji będzie jeszcze efektowniejsze i ciekawsze, zarówno dla widzów, jak i dla reklamodawców – sponsorów, którzy na tablicy wyników mogą znaleźć miejsce do prezentacji swoich produktów i usług.

Możliwości, jakie dają tablice wyników SportLED są nieograniczone. Dlatego właśnie, na stałe znalazły swoje miejsce podczas różnego rodzaju wydarzeń sportowych. Digital signage czyli cyfrowa komunikacja to termin, który nie pominął również i sportu, a wręcz przeciwnie – doskonale z nim współpracuje.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter