• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Stylowy sprzęt NETGEAR do każdego wnętrza

Firma NETGEAR znana jest ze swojej dbałości nie tylko o jakość produkowanych sprzętów sieciowych, ale także nowoczesny design. Znalazło to swój wyraz w nowym urządzeniu, które zapewni dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu domowym – adapterze WiFi. Zadowoli przy tym gusta tych użytkowników, dla których router czy modem to nie tylko sprzęt, ale również stylowa część wystroju wnętrza.

Bez niepotrzebnych, szpecących otoczenie zwojów kabli, WiFi Range Extender marki NETGEAR, zapewnia stabilne i szybkie połączenie z internetową siecią bezprzewodową w domu. Opływowy kształt urządzenia oraz elegancka, czarna obudowa sprawiają, że jest to sprzęt, który nie będzie rzucał się w oczy, lecz łatwo wtopi się w wystrój pomieszczenia.

Zwiększenie zasięgu domowej sieci gwarantuje, że obejrzenie filmu w sypialni na piętrze czy wysłuchanie podczas kąpieli ulubionej radiowej audycji przez smartfon, nie będzie stanowić problemu. Ponadto, Extender marki NETGEAR pozwoli cieszyć się swobodnym dostępem do sieci w ogrodzie czy na poddaszu naszego domu. Podłączenie do telewizora z funkcją SmartTV czy odtwarzacza Blu Ray pozwoli domownikom na obejrzenie dowolnych nagrań internetowych na dużym ekranie. Z kolei młodsi użytkownicy z pewnością docenią dostęp do sieci na swoich konsolach do gier. Przesyłanie danych z Internetu na dowolnie wybrany nośnik jest bezproblemowe i szybkie, pozwala na granie on-line czy oglądanie filmów w jakości HD.

Podłączenie adaptera nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Instalacja i konfiguracja odbywa się bez użycia płyty CD czy też kabla, wystarczy włączyć sprzęt do prądu i „antena” do zwiększenia zasięgu Internetu sprawnie działa. Urządzenia elektroniczne już na stałe zadomowiły się w naszych wnętrzach. Obecnie można wybierać wśród bogatej oferty produktów i dobrać takie, które będą komponować się z wystrojem naszego domu lub mieszkania.

Pełna nazwa produktu: NETGEAR Universal Dual Band WiFi Range Extender, model WN2500RP; cena: 399 zł.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter