• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Pranie przy pomocy smartfona – aplikacja Samsung Eco Bubble Wash Guide

Wraz z pojawieniem się najnowszej linii pralek Eco Bubble, Samsung udostępnił specjalną aplikację dla urządzeń z Androidem, która doradzi jak jeszcze lepiej dbać o nasze ubrania. Aplikacja jest idealna dla zagubionych w codziennych czynnościach mężczyzn. Panowie: do dzieła!

Zastanawiasz się, jaki program ustawić, aby odpowiednio uprać swoje rzeczy? Jak łączyć kolory i tkaniny, by pranie przebiegało bez niespodzianek? Nie pytaj o to swojej dziewczyny, nie odkładaj prania na później – po prostu ściągnij na swój telefon aplikację Samsung Eco Bubble Wash Guide. Aplikacja zawiera również sekcję Tips&Tricks, w której można znaleźć rady pozwalające na usunięcie trudnych plam z atramentu, kawy czy wina.

Mobilny poradnik podpowie krok po kroku, jak właściwie dobrać wszystkie parametry w zależności od rodzaju i koloru tkaniny. O resztę zadba już pralka z technologią Eco Bubble. Dzięki milionom aktywnych bąbelków, które jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania powstają z mieszaniny detergentu, powietrza i wody ubrania są szybciej i dokładniej wyprane. Wystarczy tylko właściwie posortować ubrania, i wybrać odpowiedni program – a w tym właśnie pomoże aplikacja na smartfonie.

Aplikacja dostępna jest w Android Market za darmo.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter