• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Twoja skóra pod specjalną ochroną – Protect

Nowa linia kosmetyków do golenia Wilkinson

Firma Wilkinson wprowadza na rynek nową linię pianek i żeli do golenia – Protect. Najnowsza seria kosmetyków jest odpowiedzią na potrzeby mężczyzn, którzy przywiązują szczególną uwagę do ochrony i pielęgnacji skóry. Innowacyjna formuła, wzbogacona m.in. w aloes i witaminę E, została przygotowana we współpracy z liderem rynku kosmetyków do golenia w USA, firmą Edge. Nowa seria Wilkinson dba o kondycję skóry twarzy, minimalizuje ryzyko zacięć i redukuje podrażnienia. Linia Protect jest kolejnym dowodem, że golenie może być przyjemne!

Problemem większości mężczyzn jest podrażniona w trakcie golenia skóra twarzy. Zacięcia i zaczerwienienia powodują nieprzyjemny stres związany z codzienną pielęgnacją. Wilkinson we współpracy z amerykańskim liderem rynku kosmetyków do golenia – firmą Edge, wprowadził zupełnie nową linię produktów – Protect. Seria Protect redukuje ryzyko podrażnień oraz chroni skórę twarzy przekonując, że golenie może być przyjemne! Dwa warianty produktów – Sensitive oraz Extra Protection pozwalają na dopasowanie kosmetyków do różnych rodzajów skóry.

Dla szczególnie wrażliwej skóry

Pianka i żel do golenia Wilkinson Protect Sensitive to produkty dla osób o szczególnie wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry. Dzięki nim skóra staje się idealnie gładka i ma zdrowy wygląd. Pianka z serii Wilkinson Protect Sensitive została wzbogacona w masło kakaowe i witaminę E, które skutecznie koją podrażnioną skórę oraz ją pielęgnują. Żel Wilkinson Protect Sensitive zawiera ekstrakt z aloesu oraz dodatkowe substancje nawilżające, które przynoszą uczucie ulgi i ukojenia dla skóry.

Dla jeszcze łatwiejszego golenia

Pianka i żel do golenia Wilkinson Extra Protection to linia kosmetyków, których innowacyjna formuła ułatwia przesuwanie maszynki po skórze twarzy zapobiegając tym samym niepotrzebnym podrażnieniom i otarciom. Pianka Wilkinson Extra Protection zawiera witaminę E i ekstrakt z aloesu, które chronią skórę twarzy i zapewniają jej pełną ochronę przed podrażnieniami. Żel Wilkinson Extra Protection, wzbogacony w witaminę E i dodatkowe substancje nawilżające, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zredukować do minimum zacięcia i otarcia.

Wilkinson. Golenie może być przyjemne!

Kosmetyki Wilkinson Protect dostępne są w dwóch wariantach:

Protect Pianka Sensitive 200 ml; Sugerowana cena: 9,99 PLN

Protect Żel Sensitive 200 ml; sugerowana cena: 13,49 PLN

Protect Pianka Extra Protection 200 ml; sugerowana cena: 9,99 PLN

Protect Żel Extra Protection 200 ml; sugerowana cena: 13,49 PLN

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter