• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Wyspy Kanaryjskie męskim okiem: jak aktywnie wypoczywać na Teneryfie?

shutterstock_139276682Nie znosisz rutyny, nudzisz się na plaży, a rodzinny wyjazd na Wyspy Kanaryjskie uznajesz za banalny pomysł? Jesteś w błędzie. Ten archipelag może zapewnić moc dobrej zabawy, niebanalnych rozrywek i wiele niezwykłych przygód – zwłaszcza w chwili, gdy razem z rodziną wybierasz się na Teneryfę.

Teneryfa: raj dla aktywnych mężczyzn

Dla wielu osób Teneryfa to modne hotele, piękne plaże i błogie lenistwo. Wbrew pozorom i dla tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, znajdzie się tu wiele atrakcji. Wakacje na Teneryfie można przecież połączyć z wycieczkami fakultatywnymi, z których szeroką ofertą możesz zapoznać się na stronie Rainbow Tours. Można też skorzystać z coraz większego wyboru lokalnych ośrodków sportowych, które zachęcają do wspólnego przeżywania niezwykłych przygód na lądzie, wodzie i w powietrzu.

Wyprawa trekkingowa

Panowie, którzy chcą oddalić się od plaży i nacieszyć górską scenerią, koniecznie powinni wybrać się do wioski Masca. Ukryta w górach osada to oaza ciszy i spokoju. Największą atrakcją jest jednak pobliski Wąwóz Masca – raj dla miłośników pieszych wędrówek i pięknych widoków. Dla miłośników trekkingu idealnym obszarem są również tereny parku Teide, którego dodatkowym walorem jest wyjątkowa wulkaniczna sceneria.

Sporty wodne na Teneryfie

Surfing i wędkarstwo, lekcje nurkowania – z takich atrakcji można skorzystać w większości wyspiarskich kurortów. Narty wodne oraz szalona wyprawa na skuterach to kolejne propozycje, które pozwalają przerwać rutynę i nacieszyć się bogactwem atrakcji czekających na Teneryfie. Morską przygodę można też przeżyć w towarzystwie rodziny. Ciekawą ofertą są popularne rejsy katamaranami, w trakcie których można podziwiać delfiny w ich naturalnym środowisku. Panowie, którzy chcą obudzić w sobie spragnionego przygód chłopca, mogą też wybrać się ze swymi pociechami w rejs statkiem pirackim.

Teneryfa z lotu ptaka

O lataniu marzy wielu mężczyzn. Teneryfa jest idealnym miejscem, by je spełnić. Widokowe loty helikopterami to jedna z popularniejszych propozycji. Panowie o mocniejszych nerwach mogą z kolei spróbować lotu na paralotni. W towarzystwie doświadczonego instruktora taki lot będzie nie tylko bezpieczną, ale i jedyną w swoim rodzaju przygodą.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter