• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Golfowe Open Hours w Sobieniach

W najbliższą sobotę, 9 lipca, na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club zorganizowane zostaną bezpłatne zajęcia dla osób, które pragną spróbować swoich sił w grze w golfa. Golfowe Open Hours poprowadzą trenerzy Cranfield Golf Academy.

To już drugie takie spotkanie w Sobieniach i kolejna okazja do sprawdzenia czy golf to dyscyplina właśnie dla nas. Podczas dwóch godzin zajęć, między godz. 14:00 a 16:00, profesjonalni trenerzy wyjaśnią reguły i zaprezentują technikę gry. Postarają się też obalić mity dotyczące tego sportu i pokazać, jak wiele satysfakcji może przyjeść rekreacyjna gra w golfa.

Golfowe Open Hours będą okazją do zapoznania się z tą niezwykłą i coraz bardziej popularną formą spędzania wolnego czasu. Mogą być także doskonałym wstępem do kolejnych poziomów golfowego wtajemniczenia – zdobycia Zielonej Karty (czyli „golfowego prawa jazdy”), karty handicapowej a wreszcie do uczestnictwa w turniejach.

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 lipca (piątek), do godz. 17:00. Prosimy kierować je na adres e-mail: recepcja@sobieniekrolewskie.pl lub telefonicznie na numer tel. 663 404 805 oraz (22) 494 31 71.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter