• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Ostatnia szansa na stypendia od Dariusza „Tigera” Michalczewskiego

Jeszcze tylko kilka dni pozostało do zakończenia naboru na stypendia sportowe przyznawane przez Fundację Darka Michalczewskiego „Równe Szanse”. Wnioski będą przyjmowane do 15 lipca 2011 roku. Szanse na zdobycie stypendium nadal są duże. Młodzi sportowcy, którzy nie zdążyli jeszcze wysłać zgłoszenia, wszelkie informacje o akcji znajdą na www.tiger-fundacja.pl.

Fundacja „Równe Szanse” jak co roku prowadzi nabór na stypendia dla najbardziej uzdolnionych młodych sportowców, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Wnioski zgłoszeniowe przedstawicieli różnych dyscyplin sportowych zaczęły już napływać. Przy wyborze stypendystów liczą się przede wszystkim: umiejętności sportowe i sytuacja materialna, ważnym kryterium oceny jest także umiejętność pogodzenia treningów z nauką oraz pozytywna opinia trenerów i wychowawców. Stypendia przyznawane są na 12 miesięcy.

Wniosek oraz informacje o wymaganych dokumentach wraz z regulaminem akcji można znaleźć na stronie www.tiger-fundacja.pl, a przygotowane dokumenty należy przesłać na adres Fundacji „Równe Szanse”. Wnioski w imieniu kandydatów mogą składać rodzice/opiekunowie, bądź trenerzy/klub. Nabór rozpoczął się 20 czerwca i potrwa do 15 lipca 2011 roku. Sportowcy, którym zostanie przyznane stypendium, będą poinformowani o tym fakcie telefonicznie, a pełna lista laureatów zostanie ogłoszona pod koniec lipca br. na stronie internetowej Fundacji „Równe Szanse”.

Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem, co mnie niezmiernie cieszy. Chcę wspierać rozwój młodych sportowych talentów, tym bardziej namawiam wszystkich do składania wniosków. Wiem jak wiele może znaczyć taka pomoc, gdyż sam byłem kiedyś w podobnej sytuacji.” – mówi Dariusz „Tiger” Michalczewski.

W 2010 r. Fundacja Darka „Tigera” Michalczewskiego „Równe Szanse” przyznała stypendia zarówno pięściarzom, jak również piłkarzom, lekkoatletom, kolarzom czy tancerzom. Dzięki takim akcjom, młode talenty sportowe mają szansę rozwijać swoje umiejętności i pasje. Misją Fundacji jest stwarzanie wszystkim równych szans w życiowym starcie, bez konieczności rezygnacji ze swoich marzeń.

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter