• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Żubranko otula zimę – Dorota Wellman i Marcin Prokop otulą drzewa na zimę

Otulanie drzew zielonym futrem z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman odbędzie się już 10 grudnia. To część ogólnopolskiej akcji „Żubranko otula na zimę” przygotowanej we współpracy z grupą artystyczną z puszczy. W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto chce być bliżej natury i ogrzać się zimą!

W niektórych regionach Polski spadł pierwszy śnieg. Przygotowania do zimy ruszyły więc pełną parą. Nie możemy zapomnieć o naturze, więc symbolicznie, postanowiliśmy otulić drzewa – mówią organizatorzy akcji.

Happening pt. „Wielkie otulanie na zimę” odbędzie się 10 grudnia o godz. 13:00 przy placu De Gauelle’a w centrum Warszawy. Na czym będzie polegało?

– Nie możemy zdradzić wszystkich szczegółów, ale możemy zagwarantować moc atrakcji i sporo dobrej zabawy dla uczestników – informują aktorzy przeprowadzający akcję. Każdy będzie mógł włączyć się w tę ogólnopolską inicjatywę i uchronić drzewa przed zimnem. Jak? Na rozgrzewkę sprawdzana będzie temperatura i puls drzewa. Następnie z pomocą zielonego futra, które będzie rozdawane na miejscu, każdy będzie mógł otulić wybrane przez siebie drzewo. Na aktywnych czeka również limitowana kolekcja najmodniejszych tej zimy, specjalnych PIN-ów z hasłami nawiązującymi do akcji: „I  ♥ trawa”, „I ♥ puszcza” oraz „Jestem z puszczy”. Zapraszamy do wspólnego otulenia się na zimę!

Ubranie drzew w centrum Warszawy to tylko początek wielkiej akcji otulania się na zimę. W kolejce po nowe Żubranko czeka 250 000 innych obiektów. Nikt nie będzie marzł tej zimy!

 

Zabawę wspierają dziennikarze Marcin Prokop i Dorota Wellman, doskonale znani z programu Dzień Dobry TVN. To już IV odmiana żubrankowego ubranka. Atutem tegorocznej kreacji jest forma.  Futerko w zielonym kolorze jest miłe w dotyku, chroni butelkę przed utratą zimna, a smakoszy żubrowej trawy przed „odmrożeniami”.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter