• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Urodzinowe prezenty z głowy – poradnik dla zapracowanych

Dzieci i młodzież zdmuchują urodzinowe świeczki z zapałem i entuzjazmem, cieszy ich każdy kolejny rok i bycie coraz starszym. Gdy wkraczamy w wiek średni zdarza się, że zbyt duża ilość świeczek na torcie raczej nas przygnębia niż cieszy. Na szczęście to tylko chwilowa zniżka formy – szybko bowiem okazuje się, że nigdy wcześniej nie było nam tak dobrze jak jest teraz i wcale nie chcielibyśmy mieć znowu 18 lat, a im jesteśmy starsi tym bardziej cenimy i doceniamy życie. Świętowanie urodzin to piękna tradycja, którą niezachwianie podtrzymują kolejne pokolenia: tort i świeczki, życzenia do spełnienia, plany na przyszłość, wzruszające wspomnienia i.. prezenty!

Obalmy schematy
Porzućmy rutynę i utarte schematy każące nam wręczać koszulę z krawatem mężowi, który ową koszulę z owym krawatem wkłada jedynie na obiady u teściowej; praktyczne sprzęty małego i większego AGD żonie, która wcale nie lubi gotować; kolejne lalki lub samochody dziecku, które ma już ich nadmiar. Poszukiwanie oryginalnego prezentu zaczyna się w naszej głowie…

Liczy się pomysł!
Pomysłów na ciekawe prezenty na urodziny mamy mnóstwo, ale nigdy wtedy, gdy są naprawdę potrzebne – wówczas w głowie pustka, a schematy pod ręką. Jeżeli podczas buszowania w Internecie lub wizyty w centrum handlowym wpada nam do głowy pomysł na rewelacyjny prezent urodzinowy dla dziecka, żony lub męża – zapiszmy go! Gdy przyjdzie czas postawienia sobie pytania: co na urodziny?, po prostu zaglądniemy do notatek. Oryginalny prezent nie musi być drogi, by się spodobać i zostać zapamiętanym. Im lepiej znamy osobę, którą chcemy obdarować – tym łatwej trafić w jej gust. Inspiracją niech będą pasje i zainteresowania męża lub żony – możemy wzbogacić kolekcję kufli lub filiżanek o unikatowy model, zdobyć autograf idola, pierwsze wydanie ulubionej książki lub archiwalne numery sportowego czasopisma. Kupując prezent dla dziecka miejmy na uwadze jego hobby i główne obszary aktywności. Ciekawemu świata uczniowi sprezentujmy mikroskop lub lunetę, małemu artyście – sztalugę, pędzle i dobre farby, a urodzonemu graczowi – zestaw planszówki.

Spełnienia marzeń…
Prezenty na urodziny nie muszą być duże i ciężkie – mogą mieścić się w niewielkiej kopercie i być… voucherem spełniającym marzenia. Podarujmy ukochanemu mężczyźnie kupon na rajdową jazdę dowolnym samochodem, albo zafundujmy mu skok ze spadochronem lub skok adrenaliny na strzelnicy sportowej. Kobieta ucieszy się z kuponu do SPA, lotu widokowego lub kurs fotografii. A może wspólnie przeżyjemy jakąś przygodę? Więcej inspirujących pomysłów znajdziecie tutaj: http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-urodziny.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter