• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Targi Dom Inteligentny

Pozostały tylko 3 dni do rozpoczęcia pierwszej polskiej edycji targów Dom Inteligentny organizowanych przez spółkę DI MEDIA & CO Sp. z o.o. Targi odbędą się w w dniach od 25 do 27 października 2012 roku w industrialnych, unikalnych halach SOHO Factory w Warszawie, przy ulicy Mińskiej 25 w Warszawie.

Świat fascynujących technologii

Na targach będzie można poznać i sprawdzić najnowocześniejsze technologie i rozwiązania inteligentnego zarządzania i sterowania domem oraz biurem a także systemów kina domowego i multiroom. Wśród nich:

– po raz pierwszy w Polsce Sony pokaże swój premierowy system kina domowego 4K o czterokrotnie lepszej rozdzielczości niż obecny Full HD

– systemy sterowania inteligentnym domem pokażą najlepsi specjaliści m.in. Busch-Jaeger, Crestron, LCN, Loxone, URC i Synergia Tech

– koncepcyjny projekt inteligentnego domu Living Space

– niewidoczne głośniki: do schowania w ścianach, by idealnie dopasować się do wystroju nie tylko nowoczesnych wnętrz ale także i rezydencji, zabytków podlegających ochronie

– systemy oszczędzania energii i zarządzania nowoczesnym domem Gira

– ekskluzywne rozwiązania nagłośnienia nowoczesnych ogrodów, basenów i saun

– inspirujące projekty dekoracji wnętrz: od minimalistycznych po pomysły dla rezydencji

– koncepcja zastosowania odnawialnych źródeł energii w domu inteligentnym

– „Najlepsze Rozwiązanie Kina Domowego 2012-2013”wg. EISA: Loewe Home Cinema

Przetestuj rozwiązania partnera technologicznego

Partner technologiczny wystawy: Polkomtel, operator sieci PLUS udostępni wszystkim gościom targów jak i wystawcom najszybszy internet LTE, który będzie można przetestować na swoich urządzeniach jak i laptopach przygotowanych na stoisku.

Seminaria i wykłady ekspertów

W trakcie imprezy odbędą się m.in. wykłady i prezentacje ekspertów oraz producentów urządzeń dla profesjonalistów. Wśród zapowiedzianych prelekcji:

– Energetyka inteligentnych budynków

– Trendy w projektowaniu nowoczesnych systemów kina domowego

– Efektywność energetyczna: Fundacja Poszanowania Energii

– Koncepcja nowoczesnego domu inteligentnego

 Patronat nad targami

Patronat nad targami objęli między innymi: Dom&Wnętrze, AudioVideo, MaleMEN, TV DOMO+, Radio Kolor, Consido magazyn,  magazyn kmh, Soul Magazine, magazyn Autostrada, InfoMarket.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter