• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

„Fuckdoll” – Powieść dla prawdziwych facetów, którzy wiedzą czym jest męska przyjaźń.

Brawurowa jazda ulubionym samochodem zawsze kręciła Roberta Benesza. Sunie jak żyleta – pomyślał. Jednak tym razem instynkt zawiódł. Wypadek okazał się fatalny dla jego córki. Ratunkiem dla Julii miała być operacja plastyczna. Benesz wybiera najlepszą klinikę w Stanach i tu… popełnia fatalny błąd.

Dlaczego amerykański milioner opętany wizją podbicia rynku porno chce zabić Benesza? Co łączy narkotykowego bossa z Puerto Rico z kliniką plastyczną? Czym tak naprawdę zajmują się pracujący tam chirurdzy? Czy piękna Chloe będzie dla Benesza „miłością aż po grób”?

Każdy przynajmniej raz spotyka na swej drodze tytułową fuckdoll. To przed nimi ostrzegały nas matki. Ale niewielu z nas posłuchało…

Ta powieść jest jak plątanina kolorowych przewodów we wnętrzu bomby. Tykającej bomby.

O Autorze

Jerzy Corvin Litwiński PhD, MBA, urodzony 1957 w Warszawie. Muzyk amator. Koneser cygar i dobrego wina. Mieszkał i pomieszkiwał w USA, Libii, Danii i Hiszpanii. Realizował projekty Banku Światowego. Pracował w firmach angielskich i niemieckich, a od 1997 w dużym międzynarodowym koncernie amerykańskim, zarządzając sprzedażą w krajach Europy Wschodniej i Turcji. Obecnie zajął się pisaniem książek. Żona adwokat, dwójka dzieci.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter