• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Szukasz ciekawych inspiracji na prezent dla zapalonego rowerzysty? Oto nasze 5 propozycji

Prezenty warto dawać nie tylko z okazji urodzin czy imienin, ale także bez okazji. Wszak docenienie kogoś czy pokazanie mu jak bardzo jest dla nas ważny jest bardzo miłe. Dlatego też nasza rada na dziś to: kupcie komuś prezent, nawet taki drobny. Ale nie o tym będzie nasz poradnik. Otóż dzisiaj doradzimy Wam, jakie prezenty sprawdzą się dla zapalonego rowerzysty. Przedstawimy 5 naszym zdaniem świetnych propozycji w różnych cenach, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Już teraz zdradzimy Wam, że jeżeli Was stać, zakup nowego jednośladu będzie dobrym wyborem. Tym bardziej, że świetne szosowe rowery, ale i górskie czy miejskie można zakupić w niskiej cenie.

Skoro o rowerach mowa…

Skoro już niejako rowery przywołaliśmy do tablicy, to warto zauważyć, że jest to dobry, a wręcz idealny pomysł na prezent. Oczywiście trochę kosztowny, ale zawsze można zorganizować składkę wśród rodziny czy znajomych, tym bardziej jeżeli ważna dla Was osoba posiada już naprawdę wysłużony jednoślad. Jeżeli Wasz „solenizant” uwielbia szybką jazdę, to polecamy Wam zakup szosowego roweru w Warszawie, gdyż tam znajduje się sklep Wygodny Rower, ale jeżeli mieszkacie daleko, to oczywiście sklep posiada także stronę. Gwarantujemy, że nie pożałujecie, tym bardziej, że oferta jest bardzo bogata. Zatem oto nasza propozycja numer jeden.

Propozycja numer 2: coś taniego, ale koniecznego

O tym, jak ważne jest nawodnienie nie trzeba nikomu przypominać. Ok, może rzeczywiście trzeba. Zatem dobrym pomysłem na prezent będzie bidon, tym bardziej że jest on niezbędny dla osób, które uwielbiają wymagającą jazdę, ale tez szybką i męczącą. Wszystkim osobom przyda się bidon na wodę czy na napój izotoniczny. Taki prezent choć nie należy do bardzo drogich jest niezwykle funkcjonalny. Otóż dostępne są naprawdę przeróżne bidony, które możecie dobrać pod kątem estetyki, ale i wielkości. Możecie oczywiście wybrać i taki, który idealnie będzie pasować do roweru.

Propozycja numer 3: licznik rowerowy ma to „coś”

Bądźmy szczerzy, większość osób korzysta z różnych apek na smartphone, ale czasami warto się wyłamać i podarować zapalonemu rowerzyście coś praktycznego, niezbędnego i stosunkowo taniego. Te 3 cechy spełnia licznik rowerowy. Świetny i jednocześnie bezprzewodowy model można już kupić za około 200 złotych. Warto oczywiście zwrócić uwagę na jego funkcje. Owszem możecie znaleźć i liczniki za 30 złotych, ale niestety ich jakość będzie pozostawiała wiele do życzenia, nie wspominając już o dokładności pomiarów, a raczej ich braku. Ważne też, aby licznik był wodoodporny. Polecane są także funkcje, do których można zaliczyć prędkość, przejechany dystans, temperaturę, ale i spalone kalorie czy też tętno serca.

Propozycja numer 4: bezpieczeństwo rzecz ważna

Widzieliście już wiele reklam, które ukazywały jak ważne jest noszenie kasku rowerowego? Jeżeli tak, to bądźmy szczerzy, te reklamy, a także kampanie często nie docierają do niektórych. Namacanym przykładem tego jest to jak wiele osób nadal jeździ bez kasku. Jeżeli bliska Wam osoba też należy do tej nieodpowiedzialnej grupy albo jej kask już niejedno poczuł, to warto zdecydować się na zakup, tym bardziej że dostępne modele są wygodne, ale i w pełni ergonomiczne. Oczywiście zapewniają także maksimum bezpieczeństwa. Do tego przydadzą się też ochraniacze na kolana, łokcie albo przynajmniej rękawiczki. Nie można jeszcze zabraknąć odblasków. Na pewno taki prezent ukazuje, jak dana osoba jest dla Was ważna.

Propozycja numer 5: coś śmiesznego i potrzebnego

Nasza ostatnia propozycja jest najtańsza w całym zestawieniu, ale jednocześnie niezbędna. Otóż mamy na myśli dzwonek rowerowy. Jest on potrzebny, ale także ma wpływ na bezpieczeństwo, dzięki swej roli ostrzegawczej. Polecamy postawić na takie, które wydają charakterystyczne dźwięki, a nie żadne trąbki. Warto jeszcze wiedzieć, że dzwonki dostępne są w wielu ciekawych, ale i śmiesznych wariantach.

Warto skorzystać z naszego zestawienia. Gwarantujemy, że osoba obdarowana na pewno się ucieszy, a na jej twarzy zobaczycie szczery uśmiech. A uszczęśliwienie kogoś to najlepsze podziękowanie.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter