• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Samochodowy sprzęt Sony Xplod, nowe odtwarzacze: DSX-S200X i DSX-S300BTX

Nowe modele radioodtwarzaczy samochodowych „Tune Tray”. Większa uniwersalność dzięki dwóm portom USB – łatwe przechowywanie wewnątrz i dodatkowe złącze na zewnątrz. Cyfrowy procesor sygnału Advanced Sound Engine, zapewniający bardzo dobre pole akustyczne w kabinie samochodu. Interfejs Bluetooth® (DSX-S300BTX) Zapowiedziany na targach CES 2010 radioodtwarzacz DSX-S100 z pomysłowym i oryginalnym sposobem przechowywania odtwarzacza przenośnego będzie miał dwóch zaawansowanych towarzyszy:DSX-S300BTX i DSX-S200X.

Wszystkie trzy radioodtwarzacze należą do zupełnie nowej grupy samochodowych urządzeń audio, które odzwierciedlają coraz większą popularność cyfrowego stylu słuchania. Stworzono je specjalnie dla użytkowników odtwarzaczy cyfrowych, którym pozwalają wygodnie przechować odtwarzacz, słuchać zgromadzonych w nim nagrań, a obecnie także wybrać model dostosowany do sposobu słuchania muzyki w samochodzie.

System „Tune Tray”

Często zamiast płyty CD, chciałoby się posłuchać muzyki z odtwarzacza przenośnego. Dzięki systemowi „Tune Tray” firmy Sony to właśnie taki odtwarzacz otrzymuje główne miejsce – mimo że dla bezpieczeństwa i porządku pozostaje ukryty wewnątrz radioodtwarzacza. Dostęp do komory Tune Tray staje się możliwy po odchyleniu panelu przedniego. W komorze tej można schować pamięć USB, odtwarzacz WALKMAN® lub iPod® / iPod touch.

Nowymi propozycjami urządzeń Xplod z systemem Tune Tray są modele DSX S300BTX i DSX-S200X, wyposażone w drugie złącze USB oraz efektowny, zdejmowany panel przedni z czytelnym, 4-wierszowym wyświetlaczem OEL. Dwa złącza USB przydadzą się przede wszystkim tym, którzy będą chcieli umieścić w komorze Tune Tray pamięć USB, a na co dzień korzystają z innego odtwarzacza USB albo smartfonu takiego jak iPhone™, w którym stale pojawiają się nowe utwory. 4-wierszowy wyświetlacz dostarcza natomiast wielu informacji i sprawia, że urządzenie przypomina wyglądem odtwarzacz przenośny. Wybieranie utworów ułatwiają rozwiązania firmy Sony, takie jak kanały SensMe™, funkcja ZAPPIN™ czy wyszukiwarka Quick-BrowZer™. Oparto je na tej samej technologii, co w odtwarzaczach WALKMAN® i komputerach VAIO. Kanały SensMe umożliwiają poznawanie biblioteki nagrań w zupełnie inny sposób. Funkcja ta automatycznie dzieli zgromadzoną muzykę na kanały o różnym klimacie brzmieniowym, takie jak autostrada, poranne dojazdy, nocna przejażdżka itp. Niezdecydowanym może przyjść z pomocą funkcja ZAPPIN™, która rozpoczyna odtwarzanie krótkich fragmentów utworów i pozwala na znalezienie nagrania najlepiej pasującego do aktualnego nastroju. Dzięki funkcji Quick-BrowZer™ użytkownik może natomiast korzystać z różnych kryteriów wyszukiwania, takich jak wykonawca, album, gatunek muzyczny, playlista, plik lub folder – wystarczy obracać regulator głośności i potwierdzać wybór naciśnięciem.

DSX-S200X

Aby zapewnić idealne brzmienie w kabinie, inżynierowie Sony zastosowali specjalny cyfrowy procesor sygnału Advanced Sound Engine, potrzebny do działania takich funkcji, jak: korektor EQ7, wyrównywanie parametrów czasowych w miejscu słuchania, system DM+ advanced odzyskiwanie dźwięków utraconych w trakcie kompresji, wzmacnianie basów przy użyciu tylnych głośników.

Model DSX-S300BTX jest ponadto wyposażony w interfejs Bluetooth™, który umożliwia współpracę z dodatkowymi urządzeniami. Przykładowo, do pamięci radioodtwarzacza można przesłać do 500 wpisów z książki telefonu komórkowego, a następnie przeglądać kontakty na wyświetlaczu urządzenia i inicjować połączenia. Dzięki interfejsowi Bluetooth™ można także bez żadnych przewodów przesyłać muzykę.

źródło:www.sony.pl

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter