• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Ostatnia szansa by zostać Wakacyjnym Zwiadowcą Kraju

Serwis otoWakacje.pl pod hasłem „Czy jarasz się Polską?” szuka osób, które sprawdzą, jak czerpać radość z wypoczynku w kraju. To już ostatnia szansa, aby dołączyć do grupy zwiadowczej, która wyjedzie za darmo w Polskę z nowoczesnym tabletami Samsung Galaxy Tab i opisze swoje wrażenia z wizyty w najbardziej atrakcyjnych miejscach w kraju. Rekrutacja trwa do 19 czerwca!

Do końca tego tygodnia trwa akcja rekrutacyjna na stanowisko: Wakacyjny Zwiadowca Kraju. Cel – sprawdzić, czy Polska jest jeszcze atrakcyjna turystycznie dla swoich mieszkańców. Wymagania – pozytywna energia, chęć podróżowania, wakacyjna dyspozycyjność.

Siedmiu testerów, którzy wyruszą w 2-tygodniową trasę, by odkryć pełną pozytywnej energii Polskę, wyłonionych zostanie podczas dwóch etapów rekrutacji. W pierwszej kolejności, osoby kandydujące na stanowisko Wakacyjnego Zwiadowcy Kraju muszą wykonać zadanie rekrutacyjne – stworzyć opis swojej wyprawy do… supermarketu w taki sposób, jakby to była przygoda ich życia. Tekst wraz z CV oraz dwoma „odjechanymi” zdjęciami należy przesłać za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie akcji www.czyjaraszsiepolska.pl. Najciekawsi kandydaci zostaną zaproszeni do Warszawy do drugiego etapu rekrutacji, podczas którego wyłonieni zostaną zwycięzcy – Wakacyjni Zawiadowcy Kraju. Zapraszamy wszystkich, którzy nie znoszą nudy, uwielbiają wypoczywać oraz są dyspozycyjni między 21 czerwca a 11 lipca.

Już dziś dołącz do akcji na Facebooku: http://www.facebook.com/otoWakacje

Szczegóły akcji wraz z regulaminem pod adresem: www.czyjaraszsiepolska.pl

Organizator: serwis ogłoszeń turystycznych otoWakacje.pl

Patron medialny: telewizja VIVA Polska Kooperator akcji: Wykop.pl

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter