• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Jaka odzież treningowa na siłownie?

Odpowiednia odzież treningowa to najczęściej pierwszy zakup przed wizytą na siłownie. Warto jednak pamiętać, że kiedy dopiero zaczynamy, najważniejsze jest dobre nastawienie, potem buty, a odzież treningowa jest na końcu tej listy, choć nie jest oczywiście bez znaczenia, szczególnie dla naszego dla komfortu. Dobre, oddychające tkaniny, docenimy zarówno na sali, jak i na treningach na wolnym powietrzu. Na co zwrócić uwagę? Jakie marki polecamy?

Koszulka/t-shirt na siłownie – jaką wybrać?
Dobry materiał to połowa sukcesu, dlatego dobrej, sportowej koszulki nie kupimy w cenie 20-30 zł za sztukę. Nie ma jednak konieczności wybierania produktów czołowych marek, szczególnie, kiedy dopiero zaczynamy i nie wiemy jeszcze, czy aktywność wejdzie nam w krew. Koszulki Hi-Tec, czy dobra koszulka Olimp wystarczy – szczególnie, że cena tych marek i innych w podobnym segmencie reprezentuje dobry stosunek ceny do jakości. T-shirt na siłownie może być albo dopasowany, albo luźny, to akurat bez znaczenia – liczą się tutaj tylko Twoje osobiste preferencje.

Spodenki sportowe na siłownie
Jeśli trenujemy tylko na sali, nie potrzebujemy kilku egzemplarzy spodenek odpowiednich na różne pory roku. Krótkie spodenki z dobrego, oddychającego materiału będą wystarczające na siłownię. Warto kupić 2-3 sztuki, w zależności od liczby treningów w tygodniu i własnych przyzwyczajeń w zakresie ich prania. Jeśli uprawiamy jeszcze sporty outdoorowe, to ważny będzie zakup również dłuższych legginsów, bardziej odpowiednich na zimę.
Sprawdź ofertę odzieży treningowej na https://tanie-odzywki.pl/417-odziez-treningowa

Spodnie, t-shirt na siłownię – co dalej?
Jeśli buty już masz, to teoretycznie na tym moglibyśmy skończyć listę must have odzieży treningowej. Jednak jest kilka gadżetów, na które możemy sobie dodatkowo pozwolić i które mogą być dla nas przydatne na siłowni. Na tej liście na 100% znalazłyby się rękawice do ćwiczeń, które likwidują problemy z obtarciami dłoni i sprawiają, że trening jest bezpieczniejszy – ręka nie ślizga Ci się po sztandze, przyjemniej jest więc z niej korzystać. Przydatne mogą być też odpowiednie skarpetki i bielizna – również oddychająca, z dobrych materiałów. Można również polecić dobre, antybakteryjne wkładki do butów, które wydłużą ich żywotność i ograniczą wydzielanie brzydkich zapachów. Frotki, opaski – tutaj to już kwestia bardzo indywidualna.

Zakup odzieży treningowej może wiązać się z dużymi kosztami lub prawie żadnymi – wszystko zależy od naszego budżetu i potrzeb. Nie polecamy zakupu ubrań z wyższej półki osobom, które na siłownię wybierają się po raz pierwszy lub zazwyczaj miały problem ze słomianym zapałem – może się okazać, że nasze zakupy wkrótce będą leżeć na dnie szafy. Jednak jeśli ćwiczymy od dawna, lubimy sport, trenujemy regularnie to zapewne mamy już swoje ulubione marki, własne wymagania i jesteśmy już świadomymi konsumentami. Warto na bieżąco śledzić nowości i promocje w sklepach sportowych – to sprawdzony sposób na znaczne oszczędności

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter