• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Marynarki – elegancja dla mężczyzn

Jedna z podstawowych zasad marketingu i reklamy brzmi – zadbaj o atrakcyjne opakowanie. Niestety, zaczyna ona rządzić również ludźmi i ich życiem. Interesujący mężczyzna to zadbany mężczyzna. To nie oznacza oczywiście, że musisz codziennie spędzać pół godziny przed lustrem i nakładać na twarz tony kremów. A jednak powinieneś zadbać o odpowiednią prezencję i eleganckie ubranie. Dobrze skrojone, czyste spodnie. Pachnąca, wyprasowana koszula. A na wierzch marynarka – tylko jaka?

Kategoria marynarki męskie to bardzo szerokie pole do popisu dla projektantów mody. Jak brzmi najważniejsza zasada marketingu? Opakowanie! Możesz pobawić się z fasonem, materiałem i kolorem. Najbardziej klasycznym okryciem jest czarna (ewentualnie szara) marynarka od garnituru. Taka doskonale pasuje dojrzałym, poważnym mężczyznom. Profesorom uczelni wyższych lub szefom wielkich korporacji. A jeśli jeszcze jesteś młodym facetem, powinieneś pomyśleć o lekkiej alternatywie. Koniecznie z odrobiną finezji. Korzystaj, póki możesz – w wieku 50 lat może nie będziesz już mógł sobie na coś takiego pozwolić! Chociaż niektórzy panowie zawsze wyglądają młodo.

Mogę polecić Ci lniane marynarki męskie z oferty internetowego salonu mody Modini.pl. Pochodzą od firmy Malibu – polskiego producenta mody męskiej. Zapewniamy Ci wysokiej jakości wykonanie i nienaganny komfort noszenia. Każda marynarka powstała z naturalnie gniotliwego, prawdziwego lnu. Dzięki temu skóra może oddychać, a ubranie jest lekkie. Idealnie na chłodne letnie dni lub ciepłe wiosenne popołudnia. Materiał jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Łatwo się go pierze, suszy i prasuje.

Spokojnym stoikom lub skrytym romantykom polecamy marynarki w naturalnym, kremowym kolorze. A jeśli jesteś dynamiczny i uwielbiasz eksperymenty, tym bardziej znajdziesz tutaj coś dla siebie. Dla wampirów energetycznych mamy marynarkę w kolorze czerwonym. Dla optymistów – słoneczny pomarańcz. A dla subtelnych – marynarkę turkusową. Dla naprawdę odważnych – marynarkę lnianą różową.Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter