• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Krem do twarzy dla mężczyzn, który dodaje męskości

142416960580663200Jeśli wydaje ci się, że lansowana obecnie moda na mężczyzn w wydaniu lumberseksualnym (od angielskiego lumber – graty, rupiecie oraz lumberjack – drwal), dla których trzydniowy zarost to za mało, uwolni cię od konieczności używania kremu do twarzy – jesteś w błędzie. Fakt, jeśli ulegniesz modzie, zarośniesz jak podolski złodziej i powierzchni do smarowania będzie mniej, ale za to twoja skóra stanie się delikatniejsza i podatna na wysuszenie. A jeśli od czasu do czasu zamarzy ci się powrót do ideału metroseksualnego albo doznasz olśnienia i zapragniesz zostać hipsterem, co objawi się zgoleniem obfitego zarostu – bez kremu się nie obejdzie.

Bez względu na modę
Krem do twarzy dla mężczyzn przydaje się zawsze, bez względu na modę, bo skóra twarzy mężczyzny jest wprawdzie grubsza, niż skóra twarzy kobiety, ale równie łatwo ulega wysuszeniu, nawet: przesuszeniu i łuszczeniu. Jeśli dodać do tego, że golenie oraz męskie zajęcia – ten drwal daje jednak do myślenia… – jeszcze bardziej wydelikacają skórę i czynią ją skłonną do podrażnień, odnajdujemy odpowiedź na pytanie dlaczego kremy dla mężczyzn to w żadnym wypadku nie są produkty niszowe. Gdybyś chciał obejść się bez kremu do twarzy – uda ci się, ale jeśli chcesz, aby twoja twarz promieniała, nie piekła, nie dawała poczucia ściągnięcia – jakby ci skóry brakowało… – krem do twarzy jest nieodzowny.

Nic na siłę, wszystko… siekierą
Oczywiście nie musisz zaopatrywać się w całą baterię kremów i, niczym twoja dziewczyna, innego używać na dzień, innego na noc, innego latem, innego zimą. Nie musisz. Ale nie zmienia to faktu, że jeden dobrze dobrany do twojej skóry krem powinien stać przy łazienkowym lustrze i czekać na ciebie, nie przymierzając, jak ta siekiera na lumberseksualnego drwala. W końcu każda stylizacja, którą pochwalasz i która sprawia ci frajdę to tylko… stylizacja. Au naturel możesz sobie wyglądać jak chcesz, ale jeśli marzy ci się perfekcyjny wygląd, nawet wygląd perfekcyjnie zapuszczonego drwala, musisz o siebie zadbać. Dobry krem do twarzy dla mężczyzn to absolutne must have. Reszta w zasadzie zależy od ciebie. A jeśli nie umiesz wybrać kremu, poszukaj informacji na niveamen.pl. Nawet najtwardszy drwal potrzebuje czasem podpowiedzi… innego drwala;)

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter