• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Koszulka termoaktywna, którą musisz mieć – Adidas Techfit Recovery

24843218255_768d4a5316_zO zasadności kupowania bielizny czy innej odzieży termoaktywnej przekonał się na pewno każdy, kto uprawia jakikolwiek sport na świeżym powietrzu. Szczególnie biegacze uwielbiają te rozwiązania, ale nie tylko. Warto wiedzieć, że na rynku pojawiła się ostatnio zupełna nowość, która zrewolucjonizowała spojrzenie na odzież sportową i jej funkcje – mowa o koszulce Techfit Recovery, naprawdę wyjątkowym gadżecie. Oto wszystko, co powinniście o nim wiedzieć.

Bielizna termoaktywna, koszulki termoaktywne – dlaczego są tak popularne?
Podczas intensywnego wysiłku fizycznego nasze ciało „nagrzewa się”, zaczynamy się pocić i czuć charakterystyczny, związany z tym dyskomfort – ubranie nasiąka potem, staje się coraz cięższe i w efekcie krępuje ruchy. – Wszelkie oferowane na rynku rozwiązania termoaktywne zapobiegają temu, ich działanie opiera się przede wszystkim na odciąganiu potu od skóry, zapewnieniu optymalnej temperatury – tak, by nie doprowadzić ani do przegrzania, ani wychłodzenia organizmu. Ich budowa zapewnia również swobodną cyrkulację powietrza, co w efekcie przekłada się na znacznie większy komfort uprawiania sportu i na wyniki.

Jeśli chodzi o wspomniany komfort uprawiania sportu, to zarówno bielizna, jak i koszulki termoaktywne podwyższają go – Dzieje się tak dlatego, że odciągając pot jednocześnie nie nasiąkają nim, przez co nie robią się ciężkie jak np. zwykłe koszulki bawełniane. Nie przylegają również wilgotne do ciała i tym samym nie krępują ruchów. Nic dziwnego, że są to tak popularne rozwiązania i wybierają je nie tylko biegacze i narciarze, ale również piłkarze.– dodaje doradca klienta z serwisu futbolsport.pl.

Adidas Techfit Recovery – co to takiego?
Spośród wszystkich rozwiązań termoaktywnych na pewno wyróżnia się koszulka, którą na rynek wprowadził Adidas. Mowa o Adidas Techfit Recovery, koszulce, która wspiera sportowców podczas wzmożonego wysiłku. Jak to możliwe? – Tajemnica tkwi w jej budowie. Techfit Recovery to nie tylko koszulka, która idealnie dopasowuje się do każdej sylwetki i doskonale przylega, przez co nie krępuje i nie ogranicza ruchów. To również model o ograniczonej ilości szwów, w którym zastosowano specjalny system wentylacji, co znacznie podnosi komfort użytkowania. Jakby tego było mało, marka Adidas zastosowała swego rodzaju strefy elastyczne w tych miejscach, w których mięśnie podczas wysiłku pracują najbardziej intensywnie. Zapewnia to ucisk kompresyjny na konkretne partie mięśni i w efekcie lepsze ich dotlenienie. To zapewnia szybszą regenerację. Właśnie dlatego tą koszulką powinien zainteresować się każdy biegacz. Odzież kompresyjna to naprawdę przyszłość. – przekonuje specjalista z allsports.pl

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter