• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Praktyczny, nowoczesny i piekny – nowy SEAT IBIZA

VISTADIFERENTCzwarta generacja Seata Ibizy zaskoczyła wszystkich bardzo ciekawą, dynamiczną linią nadwozia, a także bogatym wyposażeniem i najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Auto pojawiło się w salonach w 2008 roku. W 2015 Ibiza została poddana liftingowi, dzięki któremu jeszcze bardziej uatrakcyjniono jej wygląd zewnętrzny, wyposażoną ją w nowoczesne rozwiązania z dziedziny multimediów i bezpieczeństwa, a także zastosowano zmodernizowane jednostki napędowe.

Seat Ibiza produkowany jest od ponad trzydziestu lat. Auto od zawsze przyciągało przede wszystkim młodych ludzi, dla których było idealnym połączeniem pojazdu w pełni praktycznego, wygodnego, bezpiecznego, a także mającego sporo cech auta sportowego.

Praktyczność
Czwarta generacja Seata Ibizy umiejętnie łączy w sobie praktyczność, sportową dynamikę i sprawdzone, niemieckie podzespoły. Praktyczność przejawia się przede wszystkim w możliwości wyboru spośród trzech podstawowych wersji nadwozia. Singli i fanów sportowej jazdy z pewnością zadowoli trzydrzwiowy hatchback, lepszy dostęp do wnętrza zapewni auto pięciodrzwiowe, a kombi idealnie spełni wymagania rodziny, mieszkającej w mieście.
Auto jest praktyczne także ze względu na wygodne i przestronne wnętrze, przydatne schowki oraz zadowalającą ilość przestrzeni bagażowej. W wersji trzydrzwiowej bagażnik Ibizy ma 284 l pojemności, w pięciodrzwiowej – 292 a w kombi – 430 litrów. Po złożeniu tylnej kanapy, ilość miejsca w każdej wersji nadwozia zwiększa się trzykrotnie, umożliwiając przewożenie nawet bardzo dużych rzeczy.

Nowoczesność
Nowy Seat Ibiza jest bardzo nowoczesny. Pod maską samochodu montowane są obecnie najnowsze jednostki benzynowe TSI i wysokoprężne TDI, spełniające wyśrubowane normy emisji spalin Euro 6. Najmniejsza trzycylindrowa jednostka benzynowa EcoTSI ma tylko litr pojemności, ale dzięki turbodoładowaniu i nowoczesnej konstrukcji, może generować moc 110 KM. Większy silnik, mający zaledwie 1,4 l pojemności, potrafi osiągnąć moc 150 KM, co pozwala cieszyć się w pełni radością ze sportowej jazdy. Jednostki wysokoprężne TDI (dostępne w trzech wariantach mocy: 75, 90 i 105 KM) są mistrzami oszczędności, których spalanie nie przekracza pięciu litrów oleju na 100 km.

Nowoczesność to także bardzo bogate wyposażenie samochodu w szereg nowoczesnych systemów. System informacyjno rozrywkowy z technologią Mirror Link, nowoczesna nawigacja, doskonałe audio z radiem cyfrowym i możliwością integracji ze smartfonem – to tylko niektóre rozwiązania, montowane na pokładzie auta. Nowoczesność to także szereg sprawdzonych systemów zwiększających bezpieczeństwo oraz świadomość kierowcy na drodze – pomagają one parkować, ostrzegają przed zderzeniem, zabezpieczają auto przed stoczeniem podczas podjeżdżania pod górę.

Piękno
Nowa Ibiza jest zdecydowanie piękna i oryginalna. Aerodynamiczna sylwetka doskonale łączy się z ostrymi przetłoczeniami, nie sposób nie docenić świetnie wykrojonych reflektorów i tylnych lamp. Po liftingu auto posiada nową maskę oraz atrapę chłodnicy. Zmiany pojawiły się w także we wnętrzu, gdzie zastosowano zupełnie nową deskę rozdzielczą oraz nowe wzory tapicerki.
Najnowszy, piękny, praktyczny i nowoczesny Seat Ibiza czeka na klientów w salonie Krotoski-Cichy w Łodzi

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter