• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Garmin Approach S4 – zegarek GPS dla miłośników golfa

Approach S4 mapGarmin, światowy producent rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, rozszerza swoją ofertę zegarków golfowych GPS o nowy model Approach S4.

Zegarek Approach S4 został wyposażony w wysokiej rozdzielczości wyświetlacz, czytelny nawet w pełnym słońcu, a specjalny tryb Green View umożliwia podgląd rzeczywistego kształtu i rozmiaru greenu. Wymienna bateria litowo-jonowa zapewnia czas pracy do 10 godzin w trybie golfowym. Approach S4 posiada preinstalowane mapy ponad 30,000 pól golfowych zarówno na terenie Polski, jak i całego świata wraz z bezterminową subskrypcją, co oznacza nieustanny dostęp do aktualnych danych bez żadnych dodatkowych opłat. Technologia Smart Notification pozwala na bezprzewodową wymianę danych między zegarkiem a kompatybilnym smartfonem Apple. Dzięki temu rozwiązaniu bezpośrednio z poziomu zegarka można odczytać wiadomości tekstowe czy emaile, bez potrzeby noszenia przy sobie telefonu na polu golfowym. Podobnie jak pozostałe zegarki z serii Approach, S4 mierzy długość uderzenia i dokładną odległość do przedniej, środkowej i tylnej części greenu a także w wyraźny sposób wskazuje informacje o dystansach layup oraz dogleg, pozwalając jednocześnie śledzić punktację podczas gry. Dyskretna, minimalistyczna obudowa sprawdzi sie zarówno na polu golfowym, jak i na co dzień, kiedy korzystamy z Approach S4 jak ze zwykłego zegarka.

Approach S4 white messageEleganckie wzornictwo i dłuższy czas pracy na baterii
Approach S4 posiada wysokiej rozdzielczości dotykowy ekran, czytelny nawet w pełnym słońcu, który można obsługiwać w rękawiczkach. Zegarek waży 58.4 g i jest wodoodporny do głębokości 10 metrów. Na uwagę zasługuje również wytrzymała bateria, która pozwala korzystać z urządzenia w trybie golfowym aż do 10 godzin.

Bądź na bieżąco
Dzięki technologii Smart Notification, po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem Apple (model iPhone 4s i wyższe z systemem iOS7.0) z poziomu zegarka zyskujemy dostęp do przychodzących wiadomości sms i email, nawet jeśli znajdujemy się na środku fairwaya, a telefon został w szatni.

Tryb Green View
Approach S4 posiada specjalny przycisk, który umożliwia bezpośredni dostęp do ekranu GreenView, bez konieczności przewijania opcji menu. Funkcja GreenView wyświetla rzeczywisty kształt i układ greena, nawet jeśli gracz znajduje się poza jego polem. Korzystając z ekranu dotykowego, można ręcznie przesunąć znacznik do pozycji zajętej w danym dniu. Funkcja przydaje się szczególnie w przypadku dołków z normą 3 uderzeń, gdzie możliwe jest określenie odpowiedniej odległości i mocy z jaką należy uderzyć.

00_okładkaKomfort gry
Podobnie jak pozostałe zegarki Garmin dla golfistów, Approach S4 wyświetla odległości do przedniej, tylnej i środkowej części greenów. Ponadto informuje o dystansach layup i dogleg, a nowa funkcja Measure Shot mierzy długość uderzeń wykonanych z każdego punktu greenu. Z zegarkiem Approach S4 gracze mogą wprowadzać I zapisywać odległości od wybranych punktów takich jak zbiorniki wodne, czy inne charakterystyczne obiekty, aby móc jeszcze precyzyjniej celować.
Z zegarka Approach S4 można korzystać na terenie całego świata, a dzięki preinstalowanym mapom ponad 30,000 pól golfowych golfiści nie muszą zaprzątać sobie głowy dodatkowymi subskrypcjami czy opłatami roamingowymi. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie dla osób, które dużo podróżują, grają na nieznanych polach lub po prostu chcą lepiej poznać swoje regularne miejsca rozgrywek i poprawić wyniki, czy przeanalizować je po powrocie do domu.

Śledzenie wyników i statystyk
Model S4 umożliwia korzystanie z opcji cyfrowej tablicy wyników dla poszczególnych graczy. Dostępne metody obliczania punktacji to Stroke Play i Stableford. Tablice wyników można zapisywać, przeglądać, udostępniać i drukować, żeby w wygodny sposób śledzić swoje postępy.
Approach S4 umożliwia również śledzenie statystyk i wprowadzanie informacji o uderzeniach typu putt czy fairway, oraz wynikach stroke play.  Dane prezentowane są w formie tabelarycznej a niektóre statystyki dostępne są po zakończeniu rundy.
Zegarek wyposażono w oprogramowanie zapewniające wygodną obsługę oraz krokomierz umożliwiający zmierzenie pokonanego pieszo dystansu. Golfiści mogą również z pomocą Approach S4 śledzić dystans I czas spędzony na grze. Zegarek dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej z opcjonalnymi kolorowymi paskami sprzedawanymi osobno.

Zegarek Approach S4 jest dostępny w sprzedaży w wyspecjalizowanych punktach sprzedaży i sklepach golfowych w cenie detalicznej 329 €

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter