• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

AXE – pięć zapachów świeżości

Jak zawsze czuć się pewnie w relacjach damsko-męskich? AXE daje mężczyznom pięć sposobów na świeżość, przedstawiając pięć ekscytujących wariantów zapachowych żeli pod prysznic w nowych, dynamicznych opakowaniach. Wystarczy znaleźć zapach idealny dla siebie i poczuć magnetyczną siłę przyciągania EFEKTU AXE.

Czego fajny, młody mężczyzna potrzebuje latem, kiedy świecące słońce zachęca do aktywnego wypoczynku, a wokół dużo pięknych kobiet? Chce czuć się pewnie i świeżo. AXE dba o to by ta pewność siebie towarzyszyła mężczyznom przez cały dzień i w każdej sytuacji. Dzięki żelom pod prysznic AXE, które po połączeniu z wodą uwalniają wyjątkowy i intensywny zapach, pewność siebie nie zniknie nawet w upalny dzień!

Męski prysznic to nie gąbki i myjki, ich mężczyźni używają bardzo rzadko. Większość mężczyzn do wytwarzania piany podczas mycia używa tylko swoich rąk. To dlatego żele pod prysznic AXE doskonale się pienią, a ich fantastyczny zapach może przylgnąć do mężczyzny jak druga skóra. Obfita i pachnąca piana sprawi, że prysznic pobudzi zmysły i stanie się jeszcze przyjemniejszy. Mężczyzna po użyciu żelu AXE czuje się czysto i świeżo, a przez cały dzień towarzyszy mu jego ulubiony zapach.

Pięć sposobów na pewność siebie w każdej sytuacji to pięć wariantów zapachowych żeli pod prysznic marki AXE. W nowych opakowaniach o futurystycznej linii znajduje się żel pod prysznic o niezwykłym zapachu – każdy mężczyzna bez trudu znajdzie odpowiedni dla siebie:

• AXE EXCITE – Nowy, ekscytujący zapach stworzony by oczarować kobiety subtelne i nieugięte. Pociągający zapach AXE EXCITE łączy w sobie świeżość owoców z ostrą nutą czarnego pieprzu, podkreśloną odcieniem wanilii i karmelu. Całość tworzy uwodzicielski zapach, któremu ulegną nawet anioły.

 

 

• AXE DARK TEMPTATION – Kuszący sposób na fanki czekoladowych przysmaków. Nie jest tajemnicą, że kobiety nie umieją sobie odmówić kawałka czekolady. Nic dziwnego – to afrodyzjak znany nie od dziś. Dlatego powstał AXE DARK TEMPTATION: zmysłowy, tajemniczy i kuszący jak czekolada.

 

 

• AXE AFRICA – Nic tak nie działa na dziewczyny, jak poszukiwacze egzotycznych przygód. Dlatego powstał AXE AFRICA – dziki zapach łączący intensywne owocowe i kwiatowe aromaty z subtelnymi nutami drzewa sandałowego i cedrowego. Kobiety nie potrafią się im oprzeć.

 

 

• AXE CLICK – Dziewczyny uwielbiają flirtować – każdy uśmiech, zalotne spojrzenie czy puszczone oczko – wszystko to znaczy, że coś kliknęło. A żeby klikało jeszcze częściej powstał AXE CLICK: intrygujący i świeży zapach podszyty nutami drzewnymi.

 

 

• AXE TWIST – To żel, którego zapach zmienia się w ciągu dnia. Pierwsze wrażenie to eksplozja świeżości, która z czasem przeobraża się w nowy, bardziej zmysłowy i intrygujący zapach. Kobieta będzie więc stale zaskakiwana, a jej zainteresowanie nigdy nie minie.

 

 

AXE to światowy lider w branży kosmetycznej i ikona uwodzenia. Wyróżnia się oryginalnymi zapachami dla mężczyzn, które kuszą kobiety. Nad jakością zapachów AXE czuwa kreatorka najbardziej pożądanych perfum na świecie – Ann Gottlieb. Dzięki jej doświadczeniu AXE to ekskluzywna jakość i zapachy, które działają na wszystkie kobiety.

Rekomendowane ceny detaliczne: Żel pod prysznic AXE 250ml – 10,49 zł, 400ml – 12,99 zł

 

 

1 comment

  1. Olmc | 27 grudnia 2011 at 15:37

    Tak i w pewnym sensie kampania reklamowa AXE mimo że hiperolizowana to ma ziaro prawdy w każdym zapachu który mężczyźnie pasuje facet czuje się lepiej przez co jest bardziej wyluzowany a to wpływa na lepsze relacje z płcią przeciwną (kobiety odczuwają jego pewność, no i przyjemny dla nosa). Oczywiście tak nie tylko ma axe a nasz kochany portal aby się utrzymać napisać taką bzdurę musiał. Mały grzeszek ale za coś trzeba żyć 😉 jest to wybaczone ;). 

    Jedakże nie powinno to być wymówka… nie zagadam bo jestem spocony ;).

    Reply

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter