• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Twardy facet – miękkie serce

Wilkinson wie jak idealnie Cię ogolić, wie też jak cenne jest pomaganie najmłodszym. Z Wilkinson każdy facet czuje się doskonale: goli się szybko, łatwo i bez podrażnień, a jednocześnie bierze udział w akcji dobroczynnej. Firma wspiera program „Pajacyk” Polskiej Akcji Humanitarnej i przekazuje darowiznę w wysokości 40 tys. zł na dożywianie dzieci w myśl zasady, że golenie może być przyjemne tak samo, jak przyjemne jest pomaganie.

Wilkinson nawiązał współpracę z Polską Akcją Humanitarną w ramach, której firma przekazuje darowiznę na program „Pajacyk” i w ten sposób wspiera dożywianie dzieci w polskich szkołach. Misją firmy jest branie odpowiedzialności za otoczenie społeczne i środowisko, w którym z sukcesem funkcjonuje.

Środki ze wspólnej akcji PAH i Wilkinson będą przekazywane polskim szkołom, jako wsparcie szerszych działań „Pajacyka”. Program „Pajacyk” w roku szkolnym 2012/2013 dożywianiem obejmie 1138 dzieci w 69 placówkach w 14 województwach. – Doceniamy wysiłek Polskiej Akcji Humanitarnej. Ważne jest dla nas, aby mieć wkład w niesienie pomocy potrzebującym – mówi Beata Kozieł, Senior Brand Manager firmy. – „Golenie może być przyjemne” i „Pomaganie może być przyjemne”, dlatego wspieramy akcję, mając pewność, że środki zostaną  spożytkowane z korzyścią dla najmłodszych – dodaje Beata Kozieł.

Maszynki do golenia marki Wilkinson znane są z ultra cienkich i bardzo wytrzymałych ostrzy, które minimalizują ryzyko zacięć, w myśl motta „Golenie może być przyjemne”.

W idei, którą kieruje się nasza firma zawiera się dobroczynność i chęć niesienia bezinteresownej pomocy innym. Wilkinson chce dzielić się wiedzą, doświadczeniem i pozytywną energią. Pomagamy, ponieważ sprawia nam to przyjemność!

Więcej informacji nt. inicjatyw Wilkinson na

Wilkinson. Golenie może być przyjemne!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter