• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Wielki konkurs dla prawdziwych uwodzicieli!

Tym razem mamy dla Ciebie coś szczególnego.

Do wygrania nieodzowne narzędzie uwodziciela – najbardziej zaawansowane technologicznie na rynku europejskim feromony BTB, ufundowane przez portal www.feromony.pl

BTB for Man to zapach prawdziwego mężczyzny. Sześć czystych feromonów ludzkich podkreśla Twoją osobowość i sprawia, że postrzegany jesteś przez otoczenie, jako stanowczy i dominujący samiec, ale jednocześnie mężczyzna, któremu warto ufać i do którego warto się zbliżyć.
Kobiety chcą przebywać bliżej Ciebie, zaczepiają Cię i otwierają się przed Tobą. Okazują szczere zainteresowanie Twoją osobą. Odpowiednie związki wpływają na ich nastrój. Stają się wówczas uległe i tolerancyjne, co zauważyć możesz po mowie ciała oraz częstym i intensywnym kontakcie wzrokowym.

Co trzeba zrobić, aby je zdobyć? Wystarczy, że odpowiesz na dwa proste pytania:

1. O ile procent feromony potęgują podniecenie seksualne?

2. Jaki produkt Feromony.pl zdobył laur konsumenta w dziedzinie „odkrycie roku 2010?”

Odpowiedź znajdziesz na stronie www.feromony.pl w zakładce  „uwodzenie kobiet” oraz zakładce „nasza oferta”. Do wygrania flakon markowych feromonów BTB Man  (o wartości 183 zł), które sprawią, że rzeczywiście będziesz przyciągał kobiety niczym magnes!

Odpowiedzi wraz z danymi kontaktowymi ( imię, nazwisko oraz adres – do wiadomości red.) prosimy przesyłać na adres konkurs@dla-mezczyzny.pl .

Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania. Na odpowiedzi czekamy do 5 października.

Uwaga! Nie przegap okazji! Jeśli Ci się uda – już wkrótce sprawdzisz na własnej skórze, ile kobiet możesz uwieść dzięki BTB.

Konkurs zakończony!

Nagrodę w naszym konkursie, flakon markowych feromonów BTB, wygrał Pan Marcin G. z Warszawy. Serdecznie gratulujemy wygranej!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter