• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Koniec z podrażnioną skórą!

picture 26682Gillette Mach3 Sensitive odpowiada na potrzeby mężczyzn zapewniając łatwe i przyjemne golenie.

Poranne golenie to zabieg, który jest wykonywany przez każdego mężczyznę. Większość z nich podczas tej rutynowej czynności odczuwa duży dyskomfort, spowodowany występowaniem podrażnień na twarzy oraz nieprzyjemnym swędzeniem. Zmęczona i szorstka skóra sprawia, że poranna samoocena znacznie się obniża.

Skóra, która wygląda i czuje się dobrze jest ważnym elementem wyglądu każdego człowieka. Zarówno kobiety jak i  mężczyźni lubią czuć się atrakcyjnie oraz pewni siebie. Pierwszą rzeczą na jaką zwraca się uwagę jest twarz, dlatego właśnie wymaga ona szczególnej pielęgnacji oraz stosowania odpowiednich preparatów, które pozwolą uniknąć przesuszenia, uszkodzeń i podrażnień. Golenie jest wyjątkowo ciężkim zabiegiem szczególnie dla mężczyzn z wrażliwą skórą, którzy używając nieodpowiednich produktów narażają się na występowanie krwawienia i nieprzyjemnych podrażnień. Większość z nich nie zdaje sobie sprawy jakiego rodzaju kosmetyków powinni używać aby uniknąć problemów związanych z poranną toaletą. Jest to niezwykle ważna kwestia, gdyż w dzisiejszych czasach każdy mężczyzna chce aby jego cera była świeża a zarost starannie ogolony. Zadbany mężczyzna kojarzy się z sukcesem zawodowym, zdrowym wysportowanym ciałem jak również powodzeniem u kobiet. Zatem co zrobić aby osiągnąć perfekcyjny wygląd z samego rana? Odpowiedzią na to jest nowa maszynka Mach3 Sensitive marki Gillette, która sprawi, że od dziś golenie stanie się przyjemnością.
Marka Gillette doskonale rozumie potrzeby mężczyzn, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów stworzyła wyjątkową maszynkę Mach3 Sensitive, która została stworzona z myślą o mężczyznach o wrażliwej skórze. Ten nowy, zaawansowany model zaprojektowano dla osób, które poszukują perfekcyjnego golenia nawet w najbardziej wrażliwych obszarach twarzy w tym linii szczęki i szyi. Poranna czynność golenia wcale nie musi być nieprzyjemna a wręcz przeciwnie może stać się miłym elementem porannej toalety.

Zaawansowana technologia i komfort

Nowa maszynka Gillette Mach3 Sensitive posiada zaawansowaną technologię potrójnych ostrzy i paska nawilżającego z domieszką aloesu, dzięki czemu poprawia jakość golenia oraz minimalizuje występowanie podrażnień na skórze, nawet na najbardziej wrażliwych obszarach twarzy. Pasek nawilżający posiada ulepszoną formułę, dzięki której charakteryzuje się większą wydajnością i trwałością oraz sprawia, że podczas golenia maszynka przesuwa się po skórze gładko i płynnie. Dodatkowo zawiera więcej składników uwalniających substancje nawilżające podczas golenia.  Mach3 Sensitive została zaopatrzona w ostrza osadzone na sprężynującej podstawie, które automatycznie dostosowują się do każdego owalu twarzy. Progresywna geometria ostrzy zapewnia dokładne golenie pozwalając na przesuwanie się maszynki bliżej twarzy co minimalizuje występowanie podrażnień, bez konieczności powtarzania czynności wielokrotnie, tym samym narażając skórę na wysuszenie i występowanie nieprzyjemnego swędzenia.
Mach3 Sensitive posiada również system delikatnych włókien Microfins, dopasowując się do zarostu pod takim kontem aby trzy nowoczesne ostrza mogły przesuwać się bliżej twarzy, dzięki czemu maszynka prowadzi się równo i lekko. Ponadto, innowacyjny system ruchomej główki poprawia skuteczność powierzchni golącej i pozwala na precyzyjne prowadzenie ostrzy po twarzy, zapewniając większą dokładność golenia. Otwarta, niezabudowana tylna część wkładu maszynki, ułatwia jej opłukiwanie i czyszczenie. Ergonomiczna, wyprofilowana i dopasowana do męskiej dłoni biało zielona rączka Gilette Mach3 Sensitive zapewnia jeszcze lepszą kontrolę.

Pielęgnacja i nawilżenie

Pielęgnacja męskiej twarzy nie ogranicza się już tylko do golenia i wyboru idealnej maszynki. Istotną kwestie odgrywają również odpowiednie produkty, które zapewniają kompleksową pielęgnację. Jednak przy wyborze kosmetyków należy zwrócić szczególną uwagę na dopasowanie ich do odpowiedniego rodzaju skóry. Stosowanie niewłaściwych produktów do golenia i pielęgnacji, prowadzi do przesuszenia i podrażnień naskórka. W związku z  wprowadzeniem na rynek nowej maszynki Mach3 Sensitive marka Gillette oferuje również gamę produktów do pielęgnacji twarzy, przeznaczonej do stosowania przed, w trakcie i po goleniu, aby zapewnić doskonałe rezultaty podczas golenia. W skład nowej linii pielęgnacyjnej Gillette wchodzą – żele do golenia do skóry wrażliwej oraz o właściwościach chłodzących, jak również balsam po goleniu.

Cena produktów Mach3 Sensitive: maszynka 24,99 PLN, żel 13,99 PLN

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter