• Call us: 1-800-123-4567
  • john@doe.com

Jedyna maszynka na rynku z systemem usuwania zarostu spomiędzy ostrzy

Wilkinson_SYSTEM_CZYSZCZACY_300dpi maleWilkinson Extra2 to pierwsza na świecie maszynka jednorazowa z systemem usuwania zarostu spomiędzy ostrzy. Dzięki niemu, szybko i higienicznie ją oczyścisz i nigdy nie będziesz miał problemu z zapchaną maszynką. Wilkinson Extra2 to jedyne maszynki na polskim rynku z taką funkcją!

Wilkinson sprawia, że golenie może być przyjemne. Dlatego jeden z liderów na rynku stworzył maszynkę jednorazową, którą pokochasz za system czyszczący, który sprawia, że golenie jest niezwykle higieniczne i dokładne. Wystarczy, że naciśniesz przycisk na główce maszynki, a specjalny mechanizm usunie włoski wypychając je spomiędzy ostrzy. Koniec z problematycznym zapychaniem się maszynki, kilkuminutowym płukaniem jej pod bieżącą wodą, czy „stukaniem” o umywalkę by ją wyczyścić.
Maszynki Wilkinson z serii Extra2 to dwa ostrza, które zapewniają niezwykle dokładne golenie. Dodatkowo, profilowana i pokryta gumą rączka zapewnia pewny i stabilny uchwyt. W celu ochrony i by odpowiednio nawilżać skórę maszynki Extra2 posiadają pasek nawilżający, który w zależności od wariantu nasączony jest aloesem lub witaminą E.
Maszynki Extra2 są dostępne aż w 3 wariantach:

  • Sensitive – posiada pasek z witaminą E, która zmniejsza podrażnienia skóry
  • Active –  z paskiem z aloesem zapewniającym odpowiedni poziom nawilżenia
  • Precision – dla skóry normalnej.

Czas letnich promocji – aż 50% więcej!
Maszynki z serii Extra2 można kupić w promocyjnych opakowaniach 10+5 maszynek gratis. Promocja dotyczy nie tylko serii dla mężczyzn, ale także wersji dla kobiet Extra2 Beauty. Promocji szukaj w sieciach: Rossmann, Intermarche, Kaufland i wybranych sklepach Leclerc.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subscribe
Newsletter